New Dacia Logan 2021, TCe 100, Eco-G, Comfort, BVM6, black

prethodna tema - sledeća tema

zzechner_sk

Elegantna i otmjena limuzina. Uživaj u svakom km. Čestitam!  :ziveli:
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

Aleks


ninja

Hvala kolege!  Natočio sam gorivo do vrha i započeo testiranje.  Spremnici za benzin i plin imaju po 50 litara, a u plin se puni do 40 litara.  Tijekom tjedna pokazat ću vam motor, unutrašnju opremu, kotače i prtljažnik koji se otvara na daljinu.  Zanimljiv automobil ..... želim vam ugodan odmor i čuvajte se zaraze!

kovdejan


bind


Loganovac

Auto je apsolutno po mom ukusu, čestitam!

Nemoj da zaboraviš da slikaš prtljažnik sa oborenim naslonima zadnjih sedišta.  :wave:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MitarMrgulic

Sviđa mi se auto, sa ovom nešto većom dužinom, dobio je mnogo na eleganciji i izgledu...

Mislim da će i moj slijedeći auto biti sa LPG :)

ninja

Obećana recenzija nove Dacie Logan TCe 100, ECO-G, Comfort.  Proizvođač Rumunjska 09. 02. 2021. Ubrizgavanje plina Landi Renzo, isparivač Li 18, toroidalna boca STAKO zapremine 50 litara, radna zapremina 40 litara LPG.  Spremnik benzina je 50 litara, za goriva s oktanskim brojem 95 ili 98. Proizvođač preporučuje ulje marke Castrol, 5W30 i 0W20 sa standardima Renault RN 17 i RN 17FF.  Usluga svakih 30 000 km ili godišnje.  Kada dođe vrijeme servisa, zamijenite ulje (4,1 litre), filtar za ulje, zračni filtar, 3 svjećice NGK (Japan), filtar u plinskoj fazi.  Coupe filter zamijenjen je na 60.000 km.  Automobil je opremljen s gotovo svim sigurnosnim sustavima.  Opremljen je i sa 6 zračnih jastuka - dva sprijeda za vozača i suvozača i dva stražnja tipa "zavjese" za putnike na stražnjim sjedalima.  Test zračnog tunela pokazuje najbolji aerodinamički koeficijent nove Dacie Logan od svih ostalih Dacia modifikacija.  Danas sam, detaljnije pogledavši automobil, ustanovio da je opremljen još jednim dodatkom, koji nisam platio - umjesto 4, imam 6 zvučnika.
Dakle, počinjem sa svime vani - kupeom, vratima, prozorima.  12 senzora za prednji i stražnji parkirni senzor + kamera za pomoć pri parkiranju unatrag.  LED dnevna svjetla i kratka svjetla.  Treća stanica na stražnjem staklu.  Otključaj / zaključaj bez ključa.  Daljinsko otvaranje prtljažnika i kratka svjetla za pozdrav putnicima.  Senzori za svjetlost i kišu.  Aktivna pomoć pri kočenju.  Senzori za slijepa mjesta s indikacijom u oba bočna zrcala.

szs

Best color for Logan gen 3 I ever saw
Fits him like perfect gloves. Maybe not perfect for dirt and sunny weather..but..appearance  :aplause:

However
Wish You many enjoyable kilometers and a lot of smile on Your face
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

ninja

Pokazat ću vam nekoliko slika da vas orijentiram u opremi

Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

shole


kiconix


suply1


MitarMrgulic

Dobro je, vratili su temperaturu motora na displej instrument table  :too: