DUSTER II 1.6SCE

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Čestitam, u zdravlju da se navozate pa novi da kupite!  :ziveli:

Nego, kad pomenu zvučnu izolaciju, pretpostavljam da si vozio Sandero prve generacije? Koliko je meni poznato, još od kad je prvi Daster lansiran pratio je u stopu Sandero (i Logana), nikad se nešto nije isticao po tom pitanju, dakle bilo bi interesantno sad uporediti aktuelne modele.   :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

shole

Da,vozio sam Sandero prve generacije. Poklopac motora je kao kod dizelaša obložen,što je na sanderu bila misaona imenica. Ne znam kako da opišem,ovaj prašinar mi deluje iznutra sav ušuškan. Dovoljno je čuti zvuk zatvaranja vrata.

jasho

 Čestitke i od mene :too: :aplause:

Raja


shole

Hvala svima na lepim željama,a i ja vama želim da se ponovite sa ljutim mašinama!!! :ziveli:

mali.alen

Čestitam. Nek dobro služi. Inače kolega se ponovio u takav. Zasad 5000 km i prezadovoljan.

Kocijas

Cestitam, super izgleda! Kad budes presao dovoljno km da mozes da procenis, pisi nam, molim te, koliko trosi. Pozdrav!

dekiv68

Čestitam, nek je sa srećom nov auto.
Da li bi bilo nepristojno ako pitam koliko je auto koštao

shole

Ne bi bilo  :-)1. 13000 € mu je cena. Ja sam ga uzeo preko firme(porodična firma :cool:) i izašao me 12700€ na lizing 3 god.

dekiv68

Misli da je cena OK.
Da li je u planu ugradnja plinskog uređaja?

shole

Za sada ne. Malopre pričah sa čovekom,vozi službenog 1.6sce u građevinskoj firmi i prezadovoljan je kompletnim autom. Kaže da nije preveliki potrošač,a prešao je za godinu dana 40000km. Zna se kako se teraju službena vozila.

Veterinar

Zna se. Opet, na tu kilometrazu u prvoj godini bi se isplatio uredjaj, a obezbedio bi i "besplatnu registraciju"... Imamo teme za i protiv plinskog uređaja, ali morao sam da se nadovezem ovim postom ovde.

bocca

Možda ovo i nije tema ali raspričasmo se oko sce motora. Malo pre pogledah "novi" sajt Dačije u Srbiji. Sce 1.0 je ostao samo u Loganu (nema ga više u Sanderu, Stepveju i karavanu) Sce 1.6 još samo u Dasteru, ali samo 4x4 i u Dokeru u varijanti od 100ks. Mrzi me sad da sve proveravam ali mislim da ga u Renou nema ni u jednom modelu. A krenuo je kao novi, moderan blok...

kiconix

Koliko ja znam, nit je nov nit je Reaultov, Nissan.
Sad svuda idu 1.3 tce.
Na novim Meganima nema nista osim tce.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!