Dacia Lodgy 1.6 2015. Ambiance

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Bravo, druže, čestitam i da se u zdravlju siti navozate njime pa drugi da kupite!  :ziveli:

Ček, ček, pa to je "slina" motor?  :lol1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix


MitarMrgulic

Čestitam i neka je sretno  :too:

Koji je motor u njemu?

Boja mi se ekstra sviđa...

Kad smo kupovali Logana MCV, nama je opcija bio i Lodgy, ali smo odustali, jer nam ne treba baš toliko monovolumenskog prostora iznad glava, svi smo mali rastom :) a bio je osjetno skuplji.

Ima jedan diesel u Banja Luci se prodaje, ista ova boja, sa oko 55 000 km prešao i košta oko 7500 eura, mislim da je 2012. godište i da je pun pogodak. Vjerujem da je i ovaj sa plinom dobra opcija.

Javi kako se kreće potrošnja, baš me zanima, jer sam odlučio da će mi slijedeći auto biti sa LPG, pa kud puklo :)

Vladan P

Čestitke za prinovu!
Neka je sa srećom.
Zajedno smo skupa !

dekiv68

Nek je sa srećom novi auto. Čini mi se da si dobro prošao u razmeni sa doplatom

Bata83

Neka je sa srecom i da dobro sluzi   :too:

Veterinar

Hvala, drugari!  :friends:

Slina motor, ali za normalnu vožnju radi posao.

@Mitar
To je stari 1.6 8v motor. Nekad je imao 90ks, a sad (mislim) 83, zena je u voznji, pa nemam saobracajnu.
Potrosnja po bordu je bila 7.8, ali veci deo te potrosnje je ostvario prethodni vlasnik. Sada sam napunio prethodno prazan rezervoar, pa sam zapoceo svoja merenja. :)

MitarMrgulic

Jesam li dobro vidio, da je 2015. godina :)

Dobra ti je poslovna logika, da se staro auto prodaje i mijenja dok je još dobro, pa se za njega mogu uzeti i dobri novci ili biti dobra osnova, da se ide na bolje :)

Ja mjerkam isto Lodgya, ali za koju godinu, kad mi suprugin Megan bude za zamjenu, sad ima tek 92 000 km na satu, 1,5 dci, pa mi se ne daje u racun, mlado i dobro auto, navrsava tek 7 godina, a ne mozes dobiti puno za njega.

Kada bude negdje 11-12 god. star i sa nekih 150 000 km na satu, tad će biti moguća opcija za razmisljanje :)

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


bocca

Šta je ostalo? Daster i Doker! Vreme je na vašoj strani. Uživajte!!!

Veterinar

Daciju ne menjamo, u to sam prilično siguran. U budućnosti ko zna, gledam da pravim pametne korake, pa cu valjda umeti i tada.  :friends:

. @Mitar
Da, u leto 2015. je prvi put registrovan.

Raja

Auuu, jesi ga uslikao u "mrtvoj prirodi".  :crazy: Može to i bolje...  :(

Veterinar

'Beš ga, da sam ga slikao na plaži, sa nekim manekenkama pored, niko ga ni pogledao ne bi.  :laugh1:  Ovako bi lepo izgledao i da je krš.

Biće lepših fotki, čim stignu tablice.  :wave:

nik

 :offtopic:
Citat: Raja poslato 20.02.2019. - 07:17
Auuu, jesi ga uslikao u "mrtvoj prirodi".

Misliš "mrtvoj privredi".  :Smiley:

Šalim se. Auto je lutka.
Dragane, navodiš me na žestoka razmišljanja po pitanju načina pribavljanja sledećeg auta. Nije ti loš sistem uopšte.

silent

@Veterinar

E sad čekamo da ga preradiš u kampera :)