Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Stepway u fullu je dosta jeftiniji od Logana u fullu, a na oko je mnogo lepsi.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Samo na oko. Vozio...krsh. Naka mi oproste vlasnici stepe
Inace, mogli bi ove cene jos 10% dole
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

ex-user

Pa što si vozio krš? Što nisi probao neko novo vozilo? Imaš u salonu test vožnju stepway-a...  :crazy:
bla bla bla

Jovunalola

Citat: ex-user poslato 14.11.2012. - 01:05
Imaš u salonu test vožnju stepway-a...  :crazy:

:lux: :too:
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

Daniel

Krsh bio nov ili polovan.
udobnost,lezanje na putu.....
ali evo pristajem da me neki stepash provoza 9-tog i ja da promenim misljenje.
:ne:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

zac

  E jbga sad, pa ako ce mo iskreno....generalno Dacija je krs vozilo i novo i staro... ako ga poredim sa recimo Audijjem A8 kojeg sam vozio.  :bonk:

Za te para koliko mi placamo nase Dacije, mislim da je rec "krs"  :bullshit:  ne prikladna, kome se ne svidja neka istrese 30-40 000 evara pa se nece voziti u krsu.  :D

Ljota

 :doh: I šta reče, krš jeste ili nije?!  :conf:

zac


Veterinar

@Daniel

Mislim da neće biti problem da te provezemo tvojim krajem na okupljanju. Ja lično stičem utisak da je Stepway dosta tvrđi.

Upoređivanje Stepwaye i Logana ćemo nastaviti na okupljanju ili u drugoj temi.  :wave:

ppejic

Evo friskih fotografija

ivan-bgd


Ljota

Na prvi pogled lepši je od logana, ali bez cene svaki komentar je suvišan!  :ces:

Loganovac

Peugeot Megane II  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

VaskezNS

Ovo je mesto za sLogan ;-)

ppejic