Ugradnja zavesica za blato(prednjih)

prethodna tema - sledeća tema

silent

Sorry sto podizem temu iz mrtvih :)

Danas sam zvao Zivu iz Panceva da pitam za prednje zavesice za Sandera i kazu mi cenu od 2800 za par, doduse ne pitah da li je to sa montazom. Malo mi bilo cudno, jer u zvanicnom cenovniku su 37 evra.

Keka

Mozda valjaju neke aftermarket neoridjidji, ili su se delimicno prizvali pameti po pitanju nerealnih cena  :ne:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


leotar

Cijene dodatne opreme ne ukljucuju ugradnju (i farbanje). Opet je dobro jer moj servis mi je svojevremeno trazio 60 EUR (sa ugradnjom) za par prednjih zavjesica...  :banghead:

LeNgenda

Ja mislim da kod zeljkor ima sve cetiri za 2200 dinara, tako mi je odgovorio na PM pre jedno tri meseca.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

brave

U Hit-autu su mi naplatili ugradnju za prednje i zadnje zavesice 1.593.- din tj. 900 din x 1,5 ncas + PDV.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


silent

Ima li neko sliku montiranih prednjih zavesica na Sanderu? Posto ide zima (i so i rizla) :) Vredi li uopste ugradjivati ove zavesice, koliko uopste pomazu da se zastiti karoserija od toga da tockovi nabacuju kamencice, so itd...? Pre svega mislim na prednje zavesice.

LeNgenda

Jesu li ovo te fabricke zavesice? Ove imaju logo na sebi.

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DrJekyll

To meni vise lici na spojlercice nego na zavesice....tako kratke ne znam od cega bi mi cuvale kola
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ppejic

@LeNgenda: Da, to su originalne
@DrJekyll:    Zagledaj neke montrane i pri tome zamisli mogucu tangentu kojom izlecu kamencici, pa ces videti koliko stiti.

Peja

silent

#25
Na njima piše Logan, ali pretpostavljam da pašu i na Sandera?

Csaba

Može li neko da postavi slike montiranih zavesica? Original, ili od zeljkor-a nebitno. Pre neki dan sam konačno uspeo da operem kola (prvi put od zime) :c: i definitivno sam se uverio da mi trebaju zavesice, auto mi je izlupkan od dole najstrašnije :agr:

LeNgenda

Momci, da nema neko slucajno one Zeljkove zavesice namontirane, te stoga i neku slicku da postavi?
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

ziki_the

Zeljkove zavesice nisu za sandero, za logana jesu. Ja sam ih namontirao zimus ali sam ih skinuo, morao sam malo da ih seckam da se uklope.

zujac

Ziki da li možeš da slikaš te Željkove na Sanderu. Ovih dana sam razmišljao da naručim od Željka ali ako se neuklapaju isplatili se