Znak sa gepeka

prethodna tema - sledeća tema

milutin81

Neki idiot mi je nocas maknuo znak DACIA sa gepeka. Pomislio bih da je sam otpao, ali se vidi trag srafcigera. Kad otkrijem ko je hulja, i na njemu ce da se vide tragovi srafcigera. Salim se, naravno.  Da nema neko ideju gde bih mogao da nabavim drugi, jer ne nameravam drugom vlasniku DACIA-e da skrnavim auto?

Keka

U servisu naravno, ali se spremi na sok kada ti saopste cenu.

Ili na buvljoj pijaci, mozda pronadjes bas svoj znak.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Nemoj se jediti zato što je neka pogana duša sretna... Ima puno gorih stvari u životu  :whistling:.
Sam svoj gazda - vazda.

boban66

U Smederevu je jedno vreme bila prava navala skidanja znakova, srećom izbegao sam taj perid. Ma ,svejedno bi ga :palica:, samo da ga vidim?!
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

Aleks

Ma bolje da ga ne vidis! Ne daj Boze!

DrJekyll

Pošto je to sad ovaj novi znak, ne veujem da ćeš ga naći na otpadima, ali probaj na bubanj potoku ali nisam siguran koje su ti šanse tamo. Kod ovih derača kože mislim da je toliko skup da ćeš voziti i bez tog znaka :)
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

perke21

Možda imaš kod Željka

milutin81

Kod ovih u HIT autu kad ga ima kosta 3 i po soma, ali ga nema....   :cry:

kovdejan

Ja sam svoj pre neke dve, tri godine platio 1700 dinara u HIT autu. Cena razbija ali me baš nerviralo da kako auto izgleda bez znaka....

balenko

Vozim vec 3 godine bez znaka, skinuli su ga 15 dana posto sam kupio auto. Na Bubanj potoku sam nasao nalepnicu koja ga "uspesno" menja.

MajorSoul

za 3.5 hiljade cu da stavim neku plastiku i da je rucno ofarbam  :cool:
:wind:
..need more buttons..

Loganovac

Jel ti veruješ u ovo što si napisao?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

Ma 'de veruje, rek'o to u afektu!

Drajver

Pre nego kreneš u kupovinu nađi nekog komšiju uzrasta 8-12 godina, budi fin i kupi mu sladoled. Pitaj ga izokola ko skida znakove sa automobila i prati reakciju. Probaj sa još kojim klincem ( tim bolje ako nekoga poznaješ lično ) ali pazi da cena sladoleda ne pređe cenu novog znaka  :laugh1: Može lako da se desi da dobiješ svoj znak nazad, ih koliko sam ja mačijih očiju sa tablica imao kući ko klinac, punu kesu... :whistling: :njanja:

MajorSoul

@ Aleks  :ziveli: Loganovac to ne razume  :Smiley:

:wind:
..need more buttons..