Dacia Jogger

prethodna tema - sledeća tema

Turbo

Od decembra prosle godine otisla 800e.




Capriolo

Zašto za Jogger, čak i ako je petosed i sa TCe 110, ne postoji dostupna opcija "rezervni točak" ?
Može kao opcija za Sandero (ako nije LPG), može za Logana (ako nije LPG), može za Dustera (ako nije LPG), ali za Jogger ne može ako nije LPG, pa ni onda kada je petosed ?
Što?

Veterinar

Ako se ne varam, do skoro je moglo.

kiconix

#93
Koliko kosta rezervni, ja se ne bih previse uzbudjivao oko toga.
Meni su nudili za 150e, ja napakovao felnu, gumu i dizalicu za 70.

Capriolo

Nisam ja ono upitao zbog cene rezervnog točka kao opcije za Jogger (ako to kao opcija postoji, a ne postoji na sajtu našeg uvoznika), već da li Jogger ( ako nije LPG) ima tehničku predispoziciju za rezervni točak ( ima li "rupu" u podu gepeka za rezervni točak ) i ako ima, da li je imao i kao sedmosed ili samo kao petosed?
To je moje pitanje i dilema.
Sama cena rezervnog točka kao opcije za Sandero, Logan i Duster (koji nisu LPG) mi je skroz ok (120e). Jeste to nekada bilo možda i duplo manje kod renoa i dačije (znam da je za sadašnji clio ćena ćopavog duplirana u odnosu na čopavi za prethodni clio), kao što ima kola kod kojih je rezervni točak opcija, ali, potpuno besplatna (ako to hoćeš kao opciju) i ja sam tako "uzeo" besplatno rezervni točak za fabiju. Uzeo sam ga i za Yarisa 2019, ali je OEM bio oko 200 evra (točak, dizalica i ključ).

djomla1977

#95
Danas sam svratio do AK Kompresora da uzivo vidim joggera. Primerak koji je izlozen je naravno u najvecem paktu opreme sa svim mogucim dzidza-bidzama tce 110 i finom cenom od 18.800 EUR. Trebalo bi uskoro da registruju jedan primerak sa istim motorom, pa se nadam da cu ga isprobati u test voznji. Zenu i klinca sam jedva izvukao iz duplo skupljeg megana konkvest (izdaja od najrodjenijih  :Smiley: ) U svakom slucaju ostavio je prilicno dobar prvi utisak. Mada kad uporedim po cenovnicima za mene cenovno prihvatljiviji model sa tng-om u comfort opremi, cena je ista kao i daster sa ekvivalentnom opremom i motorom ( oko 16k EUR). Da sad kupujem novu auto imao bih opasnu dilemu sta uzeti...

Capriolo

Što kod nas ne postoji u ponudi paket opreme Extreme+ ?

Veterinar


dekiv68

Povratak korenima?

Capriolo

Kod kog dilera u BG može da se vidi Jogger ?

Veterinar


Capriolo

Da, videh ga juče na kratko u Kompresoru. TCe 110 Extreme.

bocca

Au, kako odvratne fotografije! Pa dete sa nekim starim telefonom bi bolje predstavilo vozilo!!! Kao da ih zabole. Verovatno misle da će se sam od sebe prodati za 17700e. A i ja sam još veća budala od njih kada sebi dozvolim da me ovakve stvari iznerviraju. Laku noć!

Veterinar

Moram da priznam da je prvo što sam pomislio kad sam video oglas bilo upravo to. Moze auto bolje da se predstavi. Verujem da će da se proda, zbog cena drugih automobila, ali bi se svejedno valjalo više potruditi.

Capriolo

Onaj Jogger TCe 110 izložen u Kompresoru ima cenu od 18.800.