Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Zimi su vožene zimske. nemam tačnu evidenciju koliko su prešle ali ugrubo više od 200 000 km. Postavit ću slike svakako, kada mi Miroslav bude kući.
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

#721
Sara nije bitna u celoj prici. Na Kadetu imam Michelin E3B iz 2004, sara je 5-6mm, a gume nisu ni za drzac za suncobran. Slikacu sutra, sad pada kisa.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Za moj način vožnje i za balkanska ograničenja brzine su  više nego dobre. Uvijek su pumpane 2.5 bari i čuvane u mračnoj i prozračnoj šupi preko zime.
Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

Za nacin voznje znamo.
Za gume nema nacina voznje.

Ayrton

Citat: Zoran poslato 07.05.2016. - 06:24
Uvijek su pumpane 2.5 bari
Znači bile su prepumpavane i nisu se istrošile po sredini gazeće površine. :ces: :ne:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Keka

Zokijeve su sa 2,5 pre-prepumpane. Moje petnaestice na 2,1 skacu kao jarac, nezamislivo je da mogu da se voze na 2,5.

Evo fotke Michelina koje sam ostao duzan. Poredjenja radi, stavljene su i fotke Sava S2 zimskih guma, takodje 2004. godiste. Malopre sam narucio dve nove gume Eskimo S3.

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

zac

Koliko vidim nema prskotina i ravnomerno je trosi trap...izgleda odlicno.  :too:

Zoran

Gume se ponašaju izvrsno i nisam lud da ih bacam tek tako iz hira ili nečije statistike.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Pa naravno, vidi se po njima da su za dalju eksplataciju..  :dobro:

Highlander

Zorane, znaš li ti koliko ljudi radi u fabrikama za proizvodnju guma za auto ?
C-c-c-c-c ...
Kako možeš mirno da spavaš ?  :crazy: :laugh:
:ziveli: :friends:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Ljota

 :hm:  Ovde se proizvodjac negde za*bo?!  :bonk:
Zoki  :respect: , kad bi i moje gume izgledale tako i ja ih ne bi menjao, sve dok traje auto!  :wink:

miki-bgd

Ljudi, prva ugradnja je prva ugradnja  :too:

Keka

U prvoj ugradnji sam imao Montana M-801 made in Romania  :pcele: :ksnebo: :suicide: :peglanje:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

#734
A nemoj tako Keko. Ja sam ih koristio čak 5k km. Uvalio sam komšiji na jendog njemca iz uvoza, nije prešao 500k km, vozila baba, sa veštačkim kukom.

Zokijev primer je škola za sve. Isključite jedan cilindar, ne vozite preko 75km/h i gume traju više nego prosečna dačijina školjka. :hihi1:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.