Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

staracstol

@Keka: Kako tebra  :offtopic: kad se pozivas na izvor koji je kompromitovan?

Keka

 :offtopic: je zato sto raspravljamo o izvoru, a ne o gumama.

Gore pomenuti EU labeling, kao neki vodic, ideja nije losa, ali realizacija  :ha:....po tom vodicu Wintera ima u svim kategorijama bolje ocene od npr. Dunlop ili GY zimskih guma.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

A sto da nema bolje karakteristike od Dunlopa???? Na novom Passatu sam dobio fabricke Dunlop gume...menjao sam ih posle 15 000 km. zato sto nisu bile ni za zardinjeru...najlosija guma do sada koju sam vozio..ABS se sa njima palio i na suvom ..a bile su za suvo-letnje.... Dunlop ne volim i nikada ga ne bi stavio na svoj auto.

Zee

Citat: Zeleni Jova poslato 04.12.2013. - 02:27
Sreo sam vulkanizera u radnji danas, moja greška.
:c:
Pričao je o letnjim Tigar gumama.
Moj brat se lepo navozao sa Tigrovim Hitris-om, i ja sam se u istom autu sasvim solidno navozao.
Jesu mozda malo bucnije, ali za te pare za koje su tada uzete nista im nije hvalilo.
Jbg, moje iskustvo.

Veterinar

O Hitrisu sam čuo pohvale, ali sam Sigurom bio nezadovoljan.

Zee

Vozio sam i Sigure na Saxu, za moj klaj-klaj stil voznje su posluzile.
Prednje su otisle posle dve godine,
a zadnje su i dalje u poprilicno dobrom stanju i sada imaju pune tri godine, auto je sada kod tasta i on ce ih vratiti nazad u aprilu.
Sta reci, koliko para toliko i muzike, ja vozim lagano i nisam imao situaciju da negde iskusim njihove nedostatke, za koje  svi kazu da ih ima.
Opet neko moje "iskustvo" sa Tigrom.
:wave:

Andrix

Moje iskustvo sa Hitrisom je pozitivno, kotrljao sam ih na  pezou 405, izdrzale su svu torturu. Mada posle 2 god i jos uvek pristojnom debljinom sare su se uplastikanile i pocele da se presijavaju, ali na suvom su i dalje dobro drzale, na mokrom ok. Nego nije ovo tema za letnje.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

jasho

Jel imao neko iskustvo sa Uniroyal gumama, Rainexpert, trebao bi sad u aprilu da uzemam 4 letnje, pa mi one na oko ne izgledaju loše? Inače, ako ima neko još koji predlog da pogledam za oko 6000 din, osim Tigar Sigure, njih ni pod razno :badmood:

samsung

Presao sa novim barum briliantis 2 oko 7-800km za sada nemam primedbi ni za voznju na suvom ni na mokrom putu-mislim da za cenu od 5000 din ih slobodno mozes uzeti u razmatranje!
pozdrav iz St.Pazove

jasho

#414
Gde si ih uzeo, cena je ok, sad sam gledao neke komentare i sasvim su ok! :welcome:

EDIT:
sad nađoh tvoj post da si uzeo u Coningu, predpostavljam na starom NS autputu? :to:

samsung

Da u Coningu sam uzeo na novosadskom putu...
pozdrav iz St.Pazove

Rimad

Citat: jasho poslato 24.02.2014. - 13:23
Jel imao neko iskustvo sa Uniroyal gumama, Rainexpert, trebao bi sad u aprilu da uzemam 4 letnje, pa mi one na oko ne izgledaju loše? Inače, ako ima neko još koji predlog da pogledam za oko 6000 din, osim Tigar Sigure, njih ni pod razno :badmood:

Ja sam prošle godine uzeo te gume. Nemam nekog iskustva, pa ne mogu uspoređivati. Mislim da su OK.

Uzeo sam i Uniroyalove zimske. Mislim da one ne valjaju.

nenad28

Ja sam fabricke gume Montana koje su bile ocajne odmah zamenio sa Tigar Hitris. Od tada samo njih koristim i jako sam zadovoljan.

Andrix

Kad spomenu Montanu, kotrljao sam ih na prethodnom Logisi 5 god i zimi i leti, meni si bile ok.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

sibelius

kod mene su vec vidjene Continental ecocontact 5
vec sam imao posla sa sa 3kom i imam pozitivna iskustva. sa 5om po adac-u performanse su unapredjene. jeste da im je cena 7100 din ali licno smatram da vrede svaku paru
imao sam i micheline energy saver i odgovorno izjavljujem da nikad vise u zivotu necu staviti te gume.po mokrom je bilo isto kao da vozim po ledu,klizao na sve strane.
trosio sam i Barum iz fabricke ugradnje i priznajem da sam bio zadovoljan,ali mi se continental nekako pokazao boljim i pouzdanijim