Dacia Solenza 1.4 MPI by alen

prethodna tema - sledeća tema

alen

evo drustvo ovo je moja solenza prije moje prerade http://img526.imageshack.us/gal.php?g=dsc00371vz.jpg    pa je malo bila udarena http://img197.imageshack.us/g/dsc00633e.jpg/  a evo nakon prerade koja jos nije gotova http://imageshack.us/g/828/dsc04401b.jpg/ sve osim predzadnje slike koja je greska
Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3

alen

#1
evo i mene da postavim koji sliku dacie nakon dugog vremena , jos uvijek se trazi nacin spustanja , auspuh se mora otvorit i sitnice neke sredit , centralno zakljucavanje je ugradeno u auto , sounddragon muzika , pioneer radio , bjela led rasvjeta ,naljepnice kluba i 1. mjesto za street style mini kategoriju  :friends: 

prerade: izvana: maska bez znaka , alu felge 15 alessio monza s goodyear eagle f1 195 50 15 gumama , auspuh je stavljen fi 75 rupa vanjska ,led pozicije bjele , nalje kluba ,branici su farbani u boju auta(bili su crni obicni) oznaka motora 1.4 mpi je prebaceno na prednju masku , kocnice ofarbane u crvenu boju auta, bacena zastita na pod komplet , srednji lonac lastovcic protocni, led osvjetljenje tablice bjelo.

iznutra:skracena sipka biraca brzina i stavljena sportska rucica mjenjaca ,pioneer deh 4000ub radio s usb-om, sounddragon straznji zvucnici (mali subwooferi) blaupunkt gta 4100 pojacalo , na tablu zaljepljena oznaka 1.4 , umjesto cepa od rupe di ide upaljac ubacen znak abt sportsline , led rasvjeta bijela u prostor nogu vozaca i suvozaca , centralno zakljucavanje,otvaranje gepeka na tipku iz auta .

motor: na motoru nije nista posebno radeno samo sto su ventili nastelani , vracena faza motora (bila je fulana pa auto nije palio) te je napravljen veliki servis na njemu na 21364 km , usisna grana je oprana zajedno s kolektorom usisnim i motoric lera je ociscen zajedno s senzorom radilice.   
Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3

Zoran

Medalja? Sta trebamo cestitati?
Sam svoj gazda - vazda.

alen

1. mjesto street style mini klasa. izgled vozila izvana (maska bez znaka , alu felge , auspuh , led rasvjeta ) cistoca iznutra i ocuvanost  :cul:
Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3

Ljota


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

staracstol

Jako si dobro odabrao felne. Lepo su "sele".


alen

hvala staracstol te su mi bile najljepse na oglasniku i reko sam si te su moje i kupio sam ih , ofarbo u srebrnu jer se orginalna boja ljustila , ja sam bacio 3 sloja boje i 3 sloja laka tako da su sad na mjestu , samo moram nac nacin kako je malo spustit , ovaj tjedan ako se vrijeme smiri tamnit stakla i onda ce sve bit na svom mjestu  :ziveli:
Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3

Aleks


DarioGTI

Bilo je i vrijeme da predstaviš kola!  :lux:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

alen

naravno kolega da i drugi vide kakva kola vozam :dobro:
Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3

alen

evo par novih slika od danas kad je sjela" ralica" od golfa 3 na daciu







Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3

Aleks

Odlično, bravo!!! I ja vec neko vreme razmišljam o tom dodatku, samo neznam od kod auta bi odgovarao za Logana? A da budem iskren, nisam se nesto ni potrudio da saznam.

alen

pase svaki ako se krati i sarafima ucvrscuje kao ja svoj 10 cm sa svake strane kracen i 14 sarafa ga drzi  :dobro:
Dacia Solenza 1.4 8v MPI 75 ks 112 nm + jh3