Deda i tng

prethodna tema - sledeća tema

mladen895

Kad se mora,sve  je tesko.

Deda

Kakav fenomenalan osecaj??? Ko zna, zna, ko ne zna, samo nek ugradi plin, sve ce mu se samo kasti....

kiconix


Vihor

Deda stanuje na 300 metara od mene i bio je veceras na  :ziveli:  i dosao je kolima, kaze tng je tng    :dobro:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Deda

Evo nekoliko slika ..

...kad se podigne hauba napred kod motora, skoro da se i ne vidi rasprsivac i kompijuter...
Pozadi je totoidna boca..
A prikljucak za tocenje plina je na braniku dole pozadi , kaze majstor da ne bude stalno prljav cep...a kod cepa za benzin nije bilo mesta...majstor kaze da nije hteo da ga "budji" jer kasnije korodira okolo cepa... ( sve ono sto je vec apsolvirano u svim temama o tng ugranjama na nasim kolima) /....

Ako ima pitanja, ili ako zelite jos slika, kazite sta da slikam...

Keka

Deda, koji je uredjaj ugradjen? Vidim da je MAP senzor Poljski, obicno ide uz AC, kao i indikator u kabini, ali ne mogu da prepoznam isparivac.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Deda

#36
Rece majstor da je zadnja generacija neki poljski, ali nisam zapamtio ime, tj. marku.
Kazao da je samostelujuci i da je bolji od Lovata... Ako ima u papirima, pogledacu i napisacu koja je marka.
Mozda Vihor zapamtio, ja sam bio malo uzbudjen    :c:

Keka

Treba da pise na gasnom  ECU nesto kao "Stag 200-4" ili "Stag 300" ili "Stag 4". Svi AC su samostelujuci.

Za isparivac sigurno pise u papirima, ne lici na Tomaseto, mozda je Zavoli.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Vihor

Pominjan je neki broj 4   :ne:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Citat: Deda poslato 22.01.2010. - 21:55
Rece majstor da je zadnja generacija neki poljski, ali nisam zapamtio ime, tj. marku.
Kazao da je samostelujuci i da je bolji od Lovata... Ako ima u papirima, pogledacu i napisacu koja je marka.

Pa, Deda, šta ti je to ugrađeno? Znam sigurno da piše u papirima koje si dobio za atest...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bmiillan

po slici isparivac je tomaseto, a ako je pominjana cetvorka onda je gasni racunar
STAG 4, od proizvodjaca AC poljska. odlican uredjaj a pri tome je sam racunar velicine
dve paklice cigareta
nemoj na silu uzmi veci cekic

Dexterslab

Taj poljski sam i ja ugradio pre oko 15000km, izuzetno sam zadovoljan, a drug koji mi ga je ugradjivao kaze da su se odlicno pokazali na Daciji!
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)