Retrovizor za Sandera

prethodna tema - sledeća tema

montenegrino

Kod ovlascenog zastupnika Dacie u Crnoj Gori desni retrovizor za Sandera Ambiance (znaci manuelno podesavanje) kosta 85 €, jeli to realna cijena ili bi se moglo i povoljnije nabaviti (mislim na novo)?

Mandrak


Svarog

Meni su ovde u Kompresoru za originalni manuelni desni retrovizor za Logana II (isti retrovizor kao na Sanderu) tražili 10.560 dinara + oko 750 din zamena. Kod Željka je takav bio 3.000 dinara zamenski, ako se dobro sećam. Nisam proveravao kakvog je kvaliteta (retrovizor do kraja nisam zamenio jer mi je samo otišla jedna od sajlica pa sam staklo fiksirao silikonom).

montenegrino

Hitno mi treba informacija gdje se moze u Novom Sadu i okolini nabaviti retrovizor za Sandera-lijevi, mehanicki, sto povoljnije, moze i polovno :help:

Keka

#4
Uzmes Telefonoteku u ruke ili otvoris na internetu, nadjes Astra auto i slicne prodavnice (uglavnom u Temerinskoj ulici) koje drze limariju, zoves i kupis zamenski za ~4000 din, ako neces original.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VaskezNS

Komšo, čo'ek nije iz NS  :nami:

Evo dva telefona:

1.   Renault-Dacia Boutique, Kisačka 44, tel. 67-72-579, 064/22-74-448
2.   MALCOM, futoška 43, tel. 66-11-824, 66-17-550
Ovo je mesto za sLogan ;-)

montenegrino

Hvala vam na informacijama, zvao sam telefonom po Kekinoj preporuci Astra Auto i tamo nasao za 2400 din, i narucio (rodjak veceras krece iz NS za Crnu Goru, zato mi je bilo hitno)

Keka

Nesto mi to mnogo jeftino.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!