Znak

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

1. Proveriti post pre objave.  :friends:
2. Zasrafiti znak.  :ne:

dzule

Izvinjavam se za post....
Kupio sam znak na najlon pijaci, Cena 1200, spustili mi cenu na 1100....
Slikacu sutra, pa cu postaviti sliku....
Ne znam da li da dodam super lepka ili silikona prilikom postavljanja znaka, jer se plasim da bi mogli ceo gril da iscupaju, ukoliko probaju da ga ponovo ukradu?
Inace, kaze mi covek, prodavac, da sam peti u proteklih nedelju dana kome je ukraden znak...


Aleks

http://www.particco-delovi.com/?rezultati-pretrage,17&sPhrase=Znak
Onako iz prve ruke...  mada vidi možda nađeš i jeftinije.

VaskezNS

Ja sam stavio neki gumirani koji se lepi. Pojačao Tigar lepkom i to je to. Ne secam se koliko je koštao, ali definitivno nije plastičan i valjda zato nece biti interesantan. A vizuelno...ko baš hoće da se približi da zagleda, primetiće razliku. Iz daljine - ko pravi, i sasvim lepo popunjava tu prazninu na grilu.
Ovo je mesto za sLogan ;-)

dzule

evo fotki....
1.100,00 cena

LoganBoy

Auto bez znaka nije auto. Taj logo renomiranog proizvođača uliva strahopoštovanje običnim ljudima koji nemaju para da kupe Dacia modele. Uvek sam se pitao zašto taj znak izaziva zavist komšija. On ti naprosto govori " Ja imam Dačiju, a ti nemaš ". To je ono .....

Loganovac

E baš si pogodio...  :laugh1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MitarMrgulic

Znam da je svako kome nešto ukradu crnjak zbog toga što mu se desilo, pa ne bi da stajem na muku...

ali, šta bi dali vlasnici tamo nekih Moskviča, Lada, Škoda i sl. da im neko hoće bar ukrasti znak :lazy:

LoganBoy

Ja nemam oba znaka. Jednom mi je komšija poklonio neki njegov znak pa su mi i taj maznuli. Neću da se nerviram. Znam da mi zavide. Posebno ti klinci što kradu znakove.

dzule

 He he, LoganBoy, bas si me slatko nasmejao I oraspolozio....
Meni smeta svaka neusaglasenost, svaki feler....jbg...sta cu, takav sam...
Cekam neki lepsi dan da zalijem znak sa silikonom I pricvrljim ga na njegovo mesto...

LoganBoy

Ja sam se o`ladio od nerviranja kada sam shvatio da nemam garažu. Neki klinac mi je drvcetom urezao na haubi ime neke devojčice u koju je valjda zaljubljen. Ne vidi se jako ali ...   :ljut: E ali da imam neki skuplji auto bio bih picajzla samo takva.  :ranting: Sećam se kada sam jedno kratko vreme imao polovan ali dobar Mercedes. Malo sam se kurčio ali nisam mogao popiti piće k`o čovek jer sam se stalno osvrtao da vidim auto. Pa valja auto služi meni a ne ja njemu. Šta će mi auto da dobijem srčku ako ga neko ogrebe ili mazne znak. Na Mercedesima su obožavali da lome onaj na haubi. Tablice mi išutali. Prodao sam ga i ćao. 

Jandro

Dobar dan svima. Samo da se "pohvalim" da mi je, neironično, neko u 2023 godini poskidao znakove sa auta iz 2007. Na parkingu ispred zgrade. Drugi put za četiri i po godine. Mislio sam da se odavno prestalo sa tim. 

MitarMrgulic

Nezgodno je to kad neko ukrade znak, jedino je riješenje posjetiti neki otpad, ali su se i vlasnici otpada "prokur*ili", pa traže enormne iznose za dijelove, jer znaju da kupcu baš ta sitnica treba...

U Sarajevu su često krali onaj znak naprijed, baklavu kod Meganea, a ona je na specifičan način vezana na haubi, pa baš rogobatno izgleda kad nedostaje, tako da sam dosta strijepio oko toga....

Andrix

Meni su davno na Loganu 1, skinuli znak sa zadnje haube. Nije bio problem to nego rez po farbi do lima od stafcigera. Uzeo sam onaj lak farbu i popunio rez i tako i prodao kola.Ako i skinu ja bih ga stavio tek pre prodaje kola. Jeste ruzno ali odbija nepozvane.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari