Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Ako nije tajna, motor, oprema i cena.

LeNgenda

Evo i ja da mogu da kazem da sam video Dustera uzivo, bio jedan parkiran danas u 29-om.

Crni branici, dakle vulgaris.

Meni na slikama i u klipovima deluje ogromno, skoro kao Pathfinder, iako, naravno, nije, ali je prva Dacia koja vise lici na Nissan nego na Renault, pogotovo zadnji deo.
Kupio bih ga za do 10000 evra, samo da mu oboje branike. Onda je komplet i nista mi vise ne treba, mada ce doci razne akcije i bice i sa klimom za 9500 evra za godinu, godinu i po, to svi znamo, nesto na foru Ambiance Plus, kao sto sam i sam pazario Sandera, a sad ima i jos povoljnije, npr. Black Line.

Strpljen-spasen. :kava:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Keka

Au brate 19.000 veverica.....mislena imenica  :agr:.....za te novce jedna fina Insignia  :ne:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daciaduster

Citat: kiconix poslato 06.07.2010. - 18:53
Ako nije tajna, motor, oprema i cena.

Kao što sam i rekao... Dizelaš :cool:

Dakle:
Duster Laureate 1.5 dCi 4x4

LOOK:
Aluminijumski naplatci 16'', spoljni retrovizori i uzdužni krovni nosači u boji mat
hroma; ukrasni prag i zaštitna letva napred / pozadi u boji mat hroma; zatamnjena
stakla na zadnjim vratima, bočna zadnja stakla i zadnje staklo.
+
Sigurnost:
Kontrola proklizavanja + dinamička kontrola putanje vozila (ESP+ASR) + kožni volan.
+
Električni podizači zadnjih stakala.
+
Bela boja. :kava:

Cena:19.166€.
:ziveli:

Citat: Keka poslato 06.07.2010. - 20:25
Au brate 19.000 veverica.....mislena imenica  :agr:.....za te novce jedna fina Insignia  :ne:

Brate. Ne znam šta da ti kažem. Trenutno sam pri novcu. Na brzinu me puklo. Duster mi se mnogo svideo i siguran sam da će me odlično služiti.

Keka

Nego kako si ti dosao do te cene?

Duster Laureate 1.5 dCi 4x4 80 (109) 15,915.-
Look 617
Sigurnost 249
Zadnja stakla 121
Bela boja (metalik?) 349

Ukupno 17.251.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daciaduster

Citat: Keka poslato 06.07.2010. - 20:30
Nego kako si ti dosao do te cene?

Duster Laureate 1.5 dCi 4x4 80 (109) 15,915.-
Look 617
Sigurnost 249
Zadnja stakla 121
Bela boja (metalik?) 349

Ukupno 17.251.

Uzeo sam i neke presvlake, CD MP3, Alarm, krovni kofer, i još neke gluposti...

bmiillan

dobre te gluposti za dve hiljade  :Smiley:

trebao si da zaokruzis na 20.000
nemoj na silu uzmi veci cekic

Daciaduster

Citat: bmiillan poslato 06.07.2010. - 20:34
dobre te gluposti za dve hiljade  :Smiley:

Ma kako je nabrajao uzimao sam. Kasnije ću uzeti lavlju kandžu, iako mi je ponudio neku zaštitu "šapu" bem li ga!?

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daciaduster

Citat: Keka poslato 06.07.2010. - 20:37
:bullshit:

U kandžu imam poverenja... Već mi je spasila Audija...

Srkson

@Daciaduster cestitam kolega! Ujedno se zahvaljujem i svima koji su mi cestitali i pozeleli sve najbolje.  :ziveli:

Cekamo na isporuku do kraja Oktobra, sta je, tu je. Medjutim ja se nesto plasim da ne dozivim produzenje roka do polovine Novembra.  :banghead:

Interesuje me samo zasto si odabrao da porucis Dustera na starom sajmistu?

Daciaduster

Citat: Srkson poslato 06.07.2010. - 22:05
@Daciaduster cestitam kolega! Ujedno se zahvaljujem i svima koji su mi cestitali i pozeleli sve najbolje.  :ziveli:

Cekamo na isporuku do kraja Oktobra, sta je, tu je. Medjutim ja se nesto plasim da ne dozivim produzenje roka do polovine Novembra.  :banghead:

Interesuje me samo zasto si odabrao da porucis Dustera na starom sajmistu?

Hvala kolega  :to:
Pa otišao sam na Sajmište zato što mi je najbliže :hihi1: Ja sam ovde kod Arene, pa mi je Sajmište najbliže :nami: Gde si ti poručio!?

Ma najviše me nervira ta isporuka... Jbt 120 dana trebamo da čekamo na isporuku :glare:
Ali dobro... Kada nam dođu Duster-i, makar za sebe znam, iz njega se neću vaditi :lux: :ziveli:

Srkson

Ja sam porucio kod Autokuce Vozdovac.

Hit Auto i staro sajmiste zaobilazim u sirokom luku.  :nocomment:


Srkson

Citat: ppejic poslato 08.07.2010. - 21:57
http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?nav_id=444249

Mogli su bar u dve tri recenice da opisu svoje zadovoljstvo nakon voznje Dustera.

Ne znam za vas, ali meni na ovim slikama Duster deluje FANTASTICNO I MOCNO!!!