Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

Dacia Duster Urban Explorer 1.5 DCI 110 ?

comete siva (KNA)


paket all road, 16000 heura?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

kiconix


Vihor

pa lepa kombinacija?    :ces:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Pa tebe bas zuljaju novci u dzepu  :bonk:

Za te pare nova Octavia TDI ili dodas malo pa uzmes Superb  :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


nik


Vihor

jok, samo napred    :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

SKupo je to.

@Nik,  :to:  Ti nastavljaš sa pitanjima.   :)
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bugi

#413
A suzuki sx4 s cross? Ili nova vitara, cene su slicne dusterovim, al su ipak novi modeli
Mnogo mi to para sad za dustera, jer za 2 hiljade vise moze da se uzme reno kadjar tce 1.2 130ks i ford kuga 1.5 150ks u osnovnoj opremi (vise opreme nego u duster-u) a to je vec nebo i zemlja...

vujanovgoran

Malo ste pomesali cene sa bezincima, Duster je dizel... , a kod tih vozila koje spominjete, dizeli su daleko skuplji od Dustera
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Damir Oravec

Ok je. Gledao sam Urban explorer i razmisljam na tu temu vec neko vreme. Sa kamerom za parkiranje i ostalom opremom. Malo preko 16k Eu. Za te novce, veoma dobra opcija.

saša61beograd

Šta praktično znači "Urban explorer".Meni to izgleda kao bajka za naivne.To je zato što se ne razumem u nove trendove i tehnologije,pa bih voleo da mi neko objasni.

Damir Oravec

"Bajka za naivne"... ne znam da li postoji neko ko ce kupiti auto zbog motoa koja ga prati.. Pogledaj na sajtu Dacie. Nema tu neke mudrosti niti bajke.. malo lajsni, malo opreme, kolor display.. i to je to.
http://dacia.rs/modeli-dacia/novi-duster/duster_urban_explorer.html

Loganovac

Paket opreme, odnosno opcija, kao recimo Black line.
Šta znači Cosmo kod Opela? Da nije svemirski brod?  :laugh1:

Preteče me doravec...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

Ok,znači lajsne,oprema,kolor displej...A unutra rumunski lim i 20 godina stara tehnologija i mehanika.Izvinite, nema tih lajsni i opreme zbog koje bih Dačiju platio isto kao Aurisa,Golfa,Megana ili Oktaviju.Ovo je duplo skuplje od dobrog,starog i poštenog Sandera,koji će sva "gradska istraživanja" obaviti isti tako dobro kao i ovaj  Daster.