Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Goky

Danas sam gledao emisiju o automobilima na HRT-u gde su rekli da Continental radi gume za Motrio.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Keka

I Tigar radi za Miselin, ali nije to to.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Ayrton

Citat: Goky poslato 01.04.2017. - 19:14
Danas sam gledao emisiju o automobilima na HRT-u gde su rekli da Continental radi gume za Motrio.
Tako su meni rekli na Sajmu. Na njima piše "made in France". Ali cene su im približne Continental-u.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Ayrton

Citat: zujovic poslato 26.04.2016. - 12:45
.. Ponovo kupujem Continantal, ovaj put Premium Contact 5, za sutra zakazao kupovinu i motažu 7400 komad...
Kako su se pokazale Premium Contact 5? Ja razmišljam o EcoContact 5 ( u BiH, sa povratom PDV-a izađu ispod 6000 din.) Ili Hankook k425  ( u Kemoimpexu 5480 din.) A ako zafale novci onda Sportiva za oko 4000 po komadu ( takođe u BiH).
Cene su za standardnu dimenziju 185-65/15.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

LeNgenda

Ako su EC5 kao Eco Contact 3, tj. taman malo bolje, onda su to fantasticne gume.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Zoran

Ja cu svoje iz prve ugradnje voziti i ovo ljeto.
Sam svoj gazda - vazda.

Ayrton

Ma ja nisam bio zadovoljan sa EcoConti 3. Posle 15-ak hiljada km. su postale porozne sa onim sitnim pukotinama i na gazećem sloju i sa strane. Možda zato što su bile "Made in Romania" :ne:
I posle njih kupim Sportiva T-65 i vozim ih oko 60000 km, 6 godina. Ali sad su i one za zamenu, imaju dobru šaru, ali smatram da su već ostarile.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

dekiv68

Eco Conti 3 odlična guma. Na Puntu su fabričke, prešle 67.000 km, redovno se skidaju zimi.

Boban

Jel neko još pravi u dimenziji 165/80/14 osim Baruma?

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


vladimiris

Vidim da niko ne reaguje na Zoranov komentar da ce i ove godine voziti na fabrickim gumama... :ces:

Loganovac

A ti si reagovao?  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

LeNgenda

I kod mene je pitanje dana kad ce se set fabrickih Conti vratiti da odradi topliji deo godine. Zimu provode na felnama u suvom podrumu i nista im ne fali.

Ako ne ove, onda sledece godine idu na dobos da ih zameni NJ.K.V Sava Adapto.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Andrix

Citat: LeNgenda poslato 09.04.2017. - 08:33
I kod mene je pitanje dana kad ce se set fabrickih Conti vratiti da odradi topliji deo godine. Zimu provode na felnama u suvom podrumu i nista im ne fali.

Ako ne ove, onda sledece godine idu na dobos da ih zameni NJ.K.V Sava Adapto.
tako i ja planiram, jer su mi i letnje i zimske isto stare mada su letnje presle malo vise km od zimskih, pa cu ih u paketu menjati za all season
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

saša61beograd

Nj.K.V. Sava Adapto?Malo je preterano,ali da su dobre,dobre su.Očekujem ove ili sledeće godine Adapto 2,bilo bi krajnje vreme.
Pošto je tema "letnje gume" mislim na letnju stranu ličnosti Save Adapto,da ne bude off.