Retrovizori - Sandero Ambience

prethodna tema - sledeća tema

momo

Intersuje me da li postoji mogućnost preklapanja retrovizora na Sandero Ambience (gledala se mehanički podešavaju iz vozila).
Unapred hvala.

LeNgenda

Jesi li probao da ih presavijes ka staklu?  :)
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

shole

Ako misliš na sklapanje retrovizora ka staklu,naravno da mogu. :)

momo

Kako? Da li neko možda ima fotografije...

dejanz

Povuci malo jace ka staklu , jake su opruge

LeNgenda

I nemoj da te plasi ako malo glasnije pukne i klekne prema staklu, to je normalno, i ogledalo ne moze da bude paralelno prozoru, bice pod izvesnim uglom.

Kad ga otklapas, kontrolisi ga da ne lupi mnogo natrag, kao sto rece kolega, jake su opruge.

I normalno je da se opruge i sajlice vide na zglobu u preklopljenom polozaju.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

dzule

mene bilo sramota da ovo pitam....
kad sam svratio kod rodbine u gevgeliju, da bih usao u dvoriste, naciljam ja lepo...kad eto ti mog sestrica, klipana od svojih 24,25 godina, stade uz sandera, preklopi retrovizor, ja se u....h, eto, polomi ga....nisam ni izasao iz kola da pogledam, a on ga vrati posle nazad...jos uvek nisam siguran da li smem i ja to da uradim, da ga ne slomim...hehe....inace sam ga bio izglavio iz lezista, pre par meseci, kada sam se isparkiravao sa onih usisivaca na usluznoj perionici....vetar jako duvao, ja krenuo, crevo mi zakacilo retrovizor i savilo ga nagore, pod vrlo cudnim uglom. majstori u sekulicu ga vratili za par minuta na mesto.
no da ne lamentujem, znaci,
moze da se preklopi? e sad i pitanje: da li ce se od cestog sklapanja nesto razmrdati ili ne?

LeNgenda

Ma nece, samo polako savijati i ispravljati, ja to sa obe ruke da ne lupa mnogo. :)
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

david

#8
Ja ga savijam 2 godine svaki dan i nista. Kad uteram u haustor da se ne bi cesali o njega ja ga obavezno savijam, jer je ostalo od vrata do zida 60-70cm. Opusteno i polako.

dzule

hvala na informacijama, ako zatreba, znacu da smem......