Poziv na besplatni proljetni pregled Logana

prethodna tema - sledeća tema

boban66

Ja ću da nazovem par servisa i kobajagi da sam čuo da oni koji su dobili poziv ranije a nisu bili mogu da se jave ovlašćenim servisima na besplatni pregled i nanošenje antikorozivne zaštite. Ajd da vidim ko će više da se pravi lud. :whistling: Sigurno gubim.
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

krle

Verovatno će reći :  "Izgubili ste garanciju na koroziju".


Hajde da vidimo šta će biti.  :ces:

svrle

Upravo vidoh... Dan otvorenih vrata u Dacia servisima 09.04.2011.

http://www.dacia.rs/akcije/index.html


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Nekako me ne čudi što nisi čuo za preventivne preglede...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Ima da odem, ako ne zaboravim. Bas da vidim kakvi su ovi u Masteru u NS.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleks

Upravo se vratio sa kontrolnog pregleda u AK Francuz. Necu zalaziti u detalje, prijem i organizacija za svaku pohvalu! Cena velikog servisa, zamena kočionih pločica+ravnanje diskova košta 34.000din. - 20% popusta ako odradim za 45 dana. Delovi su Renoovi, za druge ne važi popust.

Keka

I ja se upravo vratio iz Mastera u Novom Sadu.

Docek i organizacija korektni. Pitaju da li pored redovne kontrole imam nekih primedbi, tu sam napomenuo da provere spone i lezajeve.

Cekanje na vetru, bez kafe. Onih 26 kontrolnih tacaka se svodi na 5 minuta pregleda, sa sve ocitavanjem gresaka kompjutera. Zadnji desni lezaj je na izdisaju.

Na kraju biser, cena zamene zadnjeg lezaja, sa popustom 8401.00 din. I jos nisu dobro izracunali.  :doh: O cenama lezajeva ima u temi "racuni sa servisa".



Zakljucak: ljubazno i lepo pa po usima, uz osmeh. Hvala, drugi put.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Aleks

Meni pregled trajao između 15 i 20 minuta i nudili su me kafom. Sve u svemu ušteda 6.828din i rok od 45 dana da to odradim a i ovako me je to čekalo do odlaska na odmor u junu.

svrle

#40
Bio na pregledu u AK Kompresor. Prijem korektan ali bez ikakvog posluzenja. Majstor koji je radio bio je ok i odgovorio je na sva moja pitanja. Sve kontrole su bile vizuelne kontrole. Trebalo im je oko 5-10 minuta. I s obzirom da mi se blizi prvi servis dali su mi ponudu za prvi servis:

1. pregled vozila  0.2 sata x 1600 = 320 din
2. redovan servis 1.7 sati x 1600 = 2720 din
3. filter ulja 1 kom x 1006.59 = 1006.59 din
4. filter vazduha 1 kom x 1265.80 = 1265.80 din
5. ELF Competition STI 10w40 3.5 l x 472.80 = 1654.80 din

Total bez PDV-a: 6967.19 din
Popust 20% na rad i delove ako se uradi u narednih 45 dana
Total sa popustom i PDV-om: 6577.03 din


Raja

Raspitaj se po radnjama pošto je filter ulja i filter vazduha kao i litar ulja kod uvoznika. Biće ti sve jasno. A o dva sata teškog i mukotrpnog rada ne bih ni da govorim.

svrle

Sve je jasno i apsolvirano na DFS-u...samo sam hteo da podelim ovu informaciju sa ljudima na forumu a u skaldu sa recenim
Citat: Keka poslato 09.04.2011. - 10:42
ljubazno i lepo pa po usima

Mandrak

#43
Bio sam kod Žive na kontroli.
Pregled je trajao oko 20 minuta. Laganim tempom je provereno sve sa spiska. Odnos je bio sasvim korektan.

Dobio sam savet da ponekad sipam aditiv za čišćenje dizna zbog nešto većeg vremena punjenja.

Ustanovljeno je da je otišao španer pk kaiša. Cena sa popustom je oko 10.000; novi kaiš i španer.
Ono što mi je čudno je da se španer ne menja na prvom velikom servisu već na drugom. Po meni glupo pravilo. Sad zbog dela od hiljadu, dve treba ponovo sve raditi.

Ne radi ni klima; smatram da je iscurelo ulje i freon. Najverovatnije bi trebalo da se zameni jedno od creva što je stradalo u udesu, a nije lepo popravljeno.

P.S. Zaboravih reći da im se učinilo da jedan zadnji amortizer ne valja, te su me posavetovali da odem na vibra test.

sphex

Ja isto svratio u AK Kompresor jutros, sve isto kao i kod svrleta ^^^^
Brzo završili, pogledali šta ima, sve ok, ja pitao majstora za neke moje nedoumice, zategao mi je dole ploču ispod motora (koja je krenula da korodira jadna verovatno kako sam zakačio/zagrebao nešto dole) pa da vidimo da li ona zveči i tako....
Kod mene izašla ponuda za prvi servis 8.688,22 din sa popustom (razlika u odnosu na svrleta je +zaptivka motora 180.37 i filter goriva 1898.69, prodavac je stavio za ss)
we brake for nobody!