Poziv na besplatni proljetni pregled Logana

prethodna tema - sledeća tema

stalker

Naš koncesionar se izgleda stvarno brine za kupce svojih vozila pa sam danas od Renault Nissan Hrvatska dobio poziv na besplatni pregled mojeg Logana.
Pozivaju me da 5. 3. 2011. dovezem Logana u ovlašteni servis gdje će izvršti besplatni kontrolni prtegled u 26 točaka te obaviti dijagnostički pregled i procjenu eventulanih potrebnih radova na autu.  :too:

http://postimage.org/image/2c9wjz91g/

Uz sve to šalju i tri bona sa popustima od 15, 20 i 25 % za originalne rezervne dijelove te dodatnu opremu.

Više nego lijepa gesta od Dacie i sigurno ću otići na taj pregled a možda i iskoristi nešto od ovih popusta koje nude.  :respect:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

DrJekyll

Kod nas je drugačije...ima da nas pozovu "na pregled" i onda bi nam naplatili tri puta više nego na običnom pregledu. :bonk: :rtfm:

Šalim se, ali stvarno mislim da RNS to nikada neće uraditi...pogotovo za ove popuste za delove.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

stalker

Mom loganu će uskoro biti 6 godina pa postoji vjerojatnost da ovo šalju vremešnijim kolima nadajući se da će na njima naći nedostataka koje će vlasnici zbog ove geste i popusta na dijelove odlučiti odmah kod njih popraviti.
U svakom slučaju pohvalno jer ako ništa, zant ću u kakvom je stanju Logan i šta mogu očekivati da moram raditi njemu.
A i oni će imati koristi jer će dobiti pozitivan publicitet i sigurno će svatko od onih koji dođu nešto potrošiti u servisu.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

boban66

I meni su pre 3 g poslali pismo s pozivom na besplati pregled antikorokzivne zaštite, nisam otišao.
Lepo s njihove strane. Ali kad je trebalo menjati senzor radilice, što se pokazalo kao fabrički nedostatak te serije, nisu u maniru dobre kuće to uradili o njihovom trošku.
Zato se slažem s prethodnim postom. :zloca:
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

Loganovac

Ja mislim da su se zaparložili od nerada (pošto se Dačije jako retko kvare) pa sad buškaju i traže načine da nam pre vremena, a kao dobrovoljno, uzmu kintu...
To me podseća na pozive na besplatne ručkove i večere koje nalazimo po sandučićima i koji obično počinju sa "Čestitamo, osvojili ste..." :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

Ma ne samo što se ne kvari Dačija, nego ovih dana (meseci) ni u jednoj branši generalno nema posla, pa se menadžeri dosetili kako da poprave promet u ovo vreme besparice. Čovek se zavuče ispod kola pa izlupa i šta jeste i šta nije. Dovoljno da ti pusti crv u glavu, pa ti vidi posle šta ćeš.
Izvesti nas šta su ti sve "pronašli", baš me interesuje.
Mada, dobro bih razmislio da li da odem, pogotovo što ti je odavno prošla garancija i mislim da više možeš da veruješ svom proverenom majstoru, nego njima. Ipak je ovo balkan, mentalitet je isti.
I drink to make other people more interesting.

Ayrton

Možda bude akcija i kod nas.Mislim,akcija da nam uzmu pare.E pa neće moći! :gun:
@Stalker obavezno napiši šta su našli da ne valja na kolima.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Zoran

Svakako treba biti oprezan - vaćaroši su to ...( 3 e za zamjenu sijalice...).
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Što ste svi tako nepoverljivi prema ponudi koju je dobio Stalker od RNH? Ajmo malo više vedrine i optimizma. Teško nama ako prevlada stav da će nas uvek i samo: prevariti, izraditi,
obrlatiti. Imaju i oni svoju računicu, koja se ne poklapa uvek sa našom. Smatram da je poziv RNH dobar i korektan a šta će biti posle čućemo. Nema razloga za sumnju i nepoverenje.

MajorSoul

Slazem se sa Rajom.
I ja imam pozitivan stav sto se tice tog poziva. Njih barem zovu i trude se, ovde ama bas nista. Evo cekam vec mesec dana da mi isporuce patosnice.
Juce ih zovem i pitam alo bre ljudi pa od cega ih pravite kad treba mesec dana da stignu. Kaze nece jos mesec dana.. ja kazem pa mogli ste bar prilikom isporuke da mi date neke najeftinije patosnice, dok ne stignu ove nove.. oni kao jao pa da naravno dodjite dacemo.. Rekoh ja njemu eeee da sam ja vas cekao upropastio bi nov auto. U tom medjuvremenu sam nabavio neke stare cisto da ne prljam posto je vreme uzasno. Kazem ja njemu pa vas kolega mi je rekao da mogu da KUPIM!  :agr: druge dok ne stignu ove..  :fiju:  :fiju: Hteo sam da ga posaljem tamo odakle je izasao na ovaj svet ali rekoh nemoj da se spustas....

Kud sam im platio te patosnice, do sada sam video tih gumiranih jedno 30 i odgovaraju ali mi zao da dajem pare kad sam vec platio ove "specijalne".
:wind:
..need more buttons..

Jelenko

Ne znam za vas i vase ovlastene ali moj logan je bio kod njih samo jednom na "detaljnom " pregledu,naplatise i sto su gledali i sto ne,od tad da me zovnu na ne znam kakvu besplatnu uslugu i nekakve "popuste",nema sanse.Ne zalim uopste sto nemam servisnu knjigu sa njihovim pecatima,to je bar lako nabaviti jer se ljudi "prodaju" za male pare.To je samo moje misljenje.Ja u koga jednom izgubim povjerenje,taj je za mene zavrsio,nema popravka.

E,sad kod vas ima vec vise ovlastenih servisa pa mozete da birate,kod mene ima u Banja Luci i Gradiskoj,koji su mi u blizini ni jedan ni drugi nisu ispunili ono sto pise u servisnoj knjizici sto se tice pregleda i naravno papreno naplate.

PS:Ako sam omasio temu prebacite gdje treba...

Sir Oliver

Pa ja lepo pričam, a niko ne sluša. (čika Rajo, dužno poštovanje)
Nažalost, nikada do sada nisam imao nov auto, ali dosta mojih prijatelja i poznanika jeste i niko nije mogao da mi se pohvali u vezi ovlašćenih servisa. Par tema i vaše priče samo su potvrdile moju teoriju.
Derači i tačka. Nema tu ni trunke profesionalnosti.
I drink to make other people more interesting.

Loganovac

Kod Renoa (i Dačije  :D ) sama servisna knjižica je manje bitna, najvažnije je šta piše u Renoovoj bazi podataka, a tu čak ni ovlašćeni serviser ništa ne može upisati bez otvaranja radnog naloga i svega što uz to ide.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Da li je neko video sta se i da li se u PA upisuje u bazu podataka?

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.