Alat i delovi potrebni za putovanje u Crnu Goru

prethodna tema - sledeća tema

ljubapo

Spremam se na put do Budve Sanderom 1.4 starim 20 meseci i neznam šta poneti od rezervnih delova...... Kažu treba imati neke senzore bez kojih ne pali....

Šta mi savetujete?

Planiram da putujem preko Republike Srpske pa za Herceg Novi..... Znate li i nekog servisera u Budvi ako ne daj bože zatreba....

HVALA  :bonk:

Keka

 :bullshit:
Treba ti samo broj telefona Renault assistance, posto je auto pod garancijom  :D

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

Postoji predstavnistvo u Podgorici. Google je mocna alatka.

Pozdrav,
Peja

mladja73

Preleti malo po forumu pa ce ti se sve samo kasti'...  :to:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

DarioGTI

ma ne treba ti ama bas nista, samo tenkiraj, skupi ekipu sa kojom ides, i kreni na put!!   :to: :hall: :gun: :dance:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

ljubapo

Ajde uozbiljite se....nije Sandero Audi.....znate li dobar servis i prodavnicu auto delova za Dacia-Reno u Budvi ili okolini....

DarioGTI

ako ti ista znaci -  vidio sam vise Audia kako stoje kraj ceste sa podignutom haubom, nego Dacia.....  :lazy: :hall:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

U ovoj farsi neko nekog zahebava  :ban:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!



Svarog

Ma daj čoveče, ja sam do sada išao tri puta do Sutomora za ovih 17 meseci koliko imam Logana i nikad mi nije padalo na pamet da nosim rezervne delove. Samo broj telefona, i to ovaj iz Srbije, pa bi me za nedaj bože oni uputili dalje. Jedino što ti treba da poneseš jeste malo strpljenja i tolerancije za uzbrdice, kad već imaš 1.4 motor. Ja pretpostavljam da Dacia servisna mreža u CG sad bolje funkcioniše jer sam ove godine video mnogo više Dačija na ulici nego prošle godine. U Podgorici sad imaš i velike bilborde koji reklamiraju Dačiju, a prošle godine su se ljudi po Baru raspitivali gde sam kupio auto i oduševljavali se odnosom cene i kvaliteta.
Prema tome, opušteno. :ziveli:

ljubapo

Sto ste uvredljivi...pa Sandero nije Audi nego Sandero...nisam vas to pitao nego gde kupiti neki deo i gde servisirati ako bude trebalo... na Crnogorskom Primorju...blize Budvi.
Ima li neko na forumu iz Montenegra da da neku adresu.....znaci nije vazna garancija samo da je dobar majstor za Renola(dacie).I cemu ljutnja Audi je ipak Audi....sakupice se jednom pare i za nemca.

DarioGTI

ljubapo - pretpostavljam da se ono gore odnosi na mene, samo hocu reci, da ti(kao i vecina forumasa) imas NOV auto, nemoras brinuti dali ces ostati negdje na putu, imas pouzdan i dobar auto, eh sad to sto nije audi to je vec sasvim drugi par rukava  :ziveli: :ziveli:  :to:

inace, zelim ti sretan put!!  :to:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

LeNgenda

Zaista je 0800/10-80-10 Renault Assistance sve sto ti treba, oni rade sa AMSS-om, a posledicno i sa svim ostalim evropskim automoto savezima, pa i crnogorskim, a oni te u slucaju bilo kakvog kvara voze u najblizi ovlasceni servis, tako da ni o tome ne treba da brines.

Mi smo u junu terali do Tasosa i natrag i nismo osetili put. Budi bez brige, ovaj auto ne zaostaje ni za jednim drugim u pogledu pouzdanosti, cak naprotiv.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

ljubapo

Zasto onda u servisu na novom beogradu odbijaju da zamene stare nosace brisaca novim koji ne deru po haubi.....reno asistent kaze da je to normalno i da nije fabricka greska...treba da grebe haubu....a ko zeli nove moze 3500+ruke po komadu....pa njih da zovem ako stane......posle ovoga odustao sam od svih daljih sitnih reklamacija .....covek u ovlascenom servisu lepo kaze nije ti ovo audi nego dacia........
Da se razumemo Sandero je dobar auto ali ga odrzavamo u Srbiji ja na  novom beogradu i NISAM ZADOVOLJAN.. lose rade...aljkavo i povrsno.Ja tamo vise ne idem i bas me briga za garancije i ostale sarene laze od ovlascenih prodavaca......Zato i trazim preporuku za dobrog servisera renola u Crnoj Gori.

Boka

Ja sam se upravo vratio iz Crne gore i voznja je bila pravi uzitak. Servis za daciu imas na izlasku iz Podgorice prema Cetinju. Ja nisam nosio nista od delova, nije mi ni padalo na pamet , a nisam imao ni broj telefona za assistance. :ne:

Mozda sam onda ja neozbiljan? :ces: