Dacia Duster 1.6 16v

prethodna tema - sledeća tema

DUSTER2010

Citat: MajorSoul poslato 27.10.2010. - 13:55
Odlicne fotke :)
Ja sam isto uzeo Lauerete opremu, ali su meni dodatno naplatili mp3 radio i komande na upravljacu!  :hm:


Sto su ti tablice na staklu?

Jedino sto mi se ne svidja (ne kod tvog auta) nego generalno kod Dustera jeste sto su komande za prednje podizace stakala na konzoli, a ne na vratima, takodje komande za zadnje podizace izgledaju smesno kao da vire iz neke piksle!  :Smiley:


Slike su od 13.08. kada je auto tek došao, a to na zadnjem staklu su probne tablice. Skinuo sam ih u roku dan-dva.

MajorSoul

To sam i mislio.
Imas li do sada neke zamerke na vozilu?
:wind:
..need more buttons..

DUSTER2010

Malo me zna zezati putni kompjuter. Ponekad kada palim auto zna se dogoditi da pokazuje krive vrijednosti (npr. prešao sam 200km, prosjek potrošnje 9,5L, on pokaže da sam prešao 10km i prosjek potrošnje 7,5L), kada se to dogodi odem ga tankati do vrha i sve bude u redu neko vrijeme, tjedan, dva ili tri. To je jedina zamjerka. Ostalo su samo riječi hvale.

MajorSoul

To sam jos negde cuo, da taj kompjuter zna zezati.
Aj ako budes isao na neki off road, slikaj i podeli utiske :)

:wind:
..need more buttons..

DUSTER2010

Ok, dogovoreno. Za sada jedino kada idem na pčelinjak onda ga malo off road-am. :D :D

MajorSoul

Ti se bar vozikas makar i do pcelinjaka, a ja moram da cekam jos milion dana do dostave!  poludecuuuu :crazy:
:wind:
..need more buttons..

scepo

Citat: perke21 poslato 27.10.2010. - 19:44
Lepe fotke. Da li i Duster ima smešnu sirenu kao i Stepway?

Je li i vama smiješna sirena ? Duster2010 ugradio si euro kuku ?

DUSTER2010

Da ugradio dam eurokuku.

MajorSoul

Ja sam razmisljao da ugradim tu kuku ali izadje nesto sacuvaj boze.. nekako mi glupo da dam 250-300 evrica za kuku?
Pa ugradicu je sam za te pare :)
:wind:
..need more buttons..

DUSTER2010

Da košta, košta ugradnja kuke. Mene je koštalo oko 200 - 250 eura.