3. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

zac

 :conf:  uzas...a u privatnoj reziji za te pare ide veliki servis...

Keka

A ulje? Koji je to "materijal"? Gde je radjen servis?

Racun  :foto:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Goky

Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

skiter69

#168

još na to štelovanje ventila i gasnog uređaja. moguće da je bilo i malo  :brutal:. ali auto mnogo lepše radi , a ostalo ćemo videti(potrošnja) no zato postoje ovlašćeni servisi  :brutal2: da nas malko




zac

Na racunu nema stavke ULJE ... da li su "zaboravili" da naplate,  nisu ga ni menjali ili je u stavci "materijal" ?  :ces:

skiter69

ne  znam , ali su promenili ulje ,proverio.

hobbista

Ulje je najverovatnije onaj "materijal" od 1.800 dinara.
Ostalo nabavljaju na komad, a ulje ulazi u burićima (200 lit) pa se ne pojavljuje u računu kao komad (litar)  :ces:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

deki73

Iskoristio sam Dacijinu servisnu ponudu i obavio 3. obavezni servis. Pitao sam ljude u Autocentru-Ziva u Pančevu i rekli da je to dobra ideja i da može. U prilogu saljem sliku računa. Inače, da napomenem ono sto sam rekao posle 2. obaveznog servisa - sve pohvale za Autocentar-Živa u Pančevu. Aj pa tako

Loganovac

Zamena kog filtera 500 dinara? Polen filtera?  :fiju:  Bezobrazluk!  :agr:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

deki73

Valjda zamena filtera vazduha i polen filtera. To je obavezni servis i mora da se nesto plati da bi vazila i dalje garancija

Loganovac

Ne znam, ali znam da se to drugačije piše, npr. usluga servisa kroz cenu radnog sata i tako to, ne može ovako "zamena filtera 500 dinara" - baš kao na pijaci...  :agr:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

#176
Da, na računu nema stavke usluga servisa,a to je  pre dva meseca kod Žive bilo 1600 dinara.
Ne vidim ovde neki problem,jer kada se odbije servis klime  i polen filter dođe se do cifre od 6500 din  za  redovan  servis što je za  dizelaše povoljno.

Loganovac

Nije problem cifra nego ono papirče, ipak je u pitanju em renomirani em ovlašćeni servis.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

U pravu si   :to:

Bolji  utisak ostavlja ovo:   

VaskezNS

A kude fiskalnog računa, plaćenih nameta i finansijske podrške penzionom fondu i javnom sektoru ?
Ovakvo papirče sam mogao i ja da naškrabam...
Ovo je mesto za sLogan ;-)