Zamena LPG uredjaja na 0.9 TCE motorima

prethodna tema - sledeća tema

zex

Pozdrav clanovima.
Imam problem sa fabricki ugradjenim gasnim uredjajem. Ne prebacuje na gas kada je spoljna temperatura preko 10 stepeni i cim podignem broj obrtaja automatski mi prebaci na benzin.Menjao sam MAP senzor i membrane.
Hteo bih da menjam ceo uredjaj. S obziorm da su kompjuteri upareni nisam uspeo da dobijem konretno resenje u servisima gde sam se obratio.
Da li je neko imao iskustva sa time, da li je bilo problema i gde bi se moglo uraditi?

Unapred hvala.

dekiv68

Na kojoj kilometrži je počeo ovaj problem

eastcowboy

@zex  Postoji li signal greške od prekidača za LPG tokom vašeg problema?

Veterinar

Obično su se takvi problemi javljali ispod, a ne iznad desetak stepeni celzijusa. Da li je ciscen elektroventil na isparivacu?

zex

problem se javio kada sam presao 100000 km. izvadio sam magnetni ventil sa isparivaca ali sada cesto membrane procure.

Veterinar

Ne razumem se u to dovoljno da bih komentarisao vise od ovoga. Membrane ne bi trebalo da cure, verujem (cak planiram preventivnu zamenu istih uskoro, na 120000km). "Izvadio" znaci ocistio i vratio?

Keka

Slavko ima puno iskustva sa fabrickim sistemima za TNG, ako neko moze da popravi, to je on.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zex

Da li mogu dobiti broj telefona od Slavka?

Raja

Obrati se Slavkubgd putem privatne poruke, prisutan je na forumu redovno, pa se dogovorite.

slavko_bgd