Redovni servis TNG uređaja

prethodna tema - sledeća tema

slavko_bgd

Mnogo ljudi razdvaja servise, u smislu danas uradi ulje i filtere a sledeći (ili onaj tamo) mesec odrade servis plinskog uređaja. Isto rade i mnogi vlasnici dizelaša: jedan mesec promene ulje i filter ulja, sledeći mesec filter goriva i vazdušne filtere. Prosto podele servis na dva meseca. Ima mnogo ljudi kojima tako odgovara, takva je situacija. Zato pitaju. I bolje da pitaju ako treba i tri puta, nego da jednom naprave nesporazum.

Citat: kiconix poslato 03.11.2018. - 09:42
Juce odradjen prvi servis nakon ugradnje.
2500 din, Zavoli.
Jos pod garancijom pa moram.
Inace filteri zacudjujuce cisti nakon 15000 km.
80 posto NIS ostatak EKO.


Hihihihihi, promenili recepturu za pravljenje plina, sad ga malo duže kuvaju  :)
Dobro je. Kad se setim pre dve godine šta se dešavalo - ne ponovilo se...


astmario

Posle 102.000 sam kod Slavka uradio veliki servis Landi plinskog uredjaja koji podrazumeva cisenje ispravaca i zamenu membrana.
U njemu je ocekivano bilo taloga od one igrarije sa losim plinom od pre 2 godine, a u poslednjih par meseci sam imao problem sa nemirnim radom pri prebacivanju hladnog motora na plin, kao i povremene check engine lampice, problem koji je nakon remonta isprivaca otklonjen.

Aleksabgd

Da li neko zna gde se mogu online  kupiti filteri za plinski uredjaj  ili  lično u Beogradu?
Potrebna su mi 2 komada gasne faze  12-12 i 2 tomaseto za tečnu fazu.

LeNgenda

Kad se kaze Slavkov servis, na koji se servis misli, gde se nalazi?
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Veterinar

Batajnica. Kad znaš da je dobro, sve je blizu. Kontaktiraj člana Slavko_bgd putem privatne poruke. :ziveli:

Aleksabgd

Filteri su kupljeni u Union Karic na Bogosloviji.
Apolo 12-12 500din
Tomaseto 300 din
Isti takvi su na Bubanj potoku ako se ne varam 250 i 120din.
:to: