Jeftino, ali funkcioniše

prethodna tema - sledeća tema

Tchitcha

Citat: Veterinar poslato 17.11.2010. - 01:55
Nemam tako uzak nastavak.

Znam da ce ovo delovati smesno, ali odgovara naslovu... U loganu ne postoji posteno mesto da se drzi flasica. Ako uspem da stavim flasicu odgovarajucih dimenzija u zadnje mesto za pepeljaru, svejedno suvozac drzi flasicu pod nogama ili u krilu, posto pretinci u vratima primaju samo manje flasice. Od kartona se moze napraviti isecak i umetnuti u otvor za ventilaciju ispod vetrobranskog stakla. Na fotografiji su dva isecka, koje mogu razdvojiti i smestiti dve flasice. Prosle zime sam to nazvao grejacima za flase, posto zimi nije lako piti sok koji je prenocio u autu. Zato se na ovom mestu isti moze ugrejati. Ja sam svoje iseckao od nekog budjavog kartona, tako da to ne mora da izgleda lose. Kakve sam srece, i to bi mi ukrali...

Necu da crvenim, zato sto me sluzi patent. 

O.K., moram malo...  :c:

i ja tu drzim flase al kad idem na letovanje...da se pice hladi od klime  :ziveli:
Tchitcha

saša61beograd

Ovako sam iskoristio restlove reflektujuće folije (3M).

http://postimg.org/image/d4ogekiql/

Branislav-NIŠ

 :offtopic: Gde moze da se kupi ta reflektujuca folija ?

trajce

I ja bih da postavim tako nesto na vrata.

zac

 :aplause:  lepo Sale.... jel imas jos malo restlova?  :whistling:

saša61beograd

Nemam više,iskoristio sam do zadnjeg komadića.Inače sam dobio,nisam kupovao,skupa je prilično.Ovakve i slične stvari (folije i samolepive tapete) mogu da se nađu u prodavnici Sitologika u Mostarskoj ulici,kod hotela Bristol,(mala ulica iza zgrade nekadašnjeg Geozavoda u Karađorđevoj).

drzarkod

....svaka cast.....lepo i korisno.... :too:

Vladimir

Odlicno uradjeno!
I ja se vec neko vreme resavam da ovo odradim, ali nikako da to i stvarno uradim pa me tvoj post prosto naterao da se pokrenem.
Nabavio sam bele i zute reflektujuce nalepnice, kao i po 1 m crvene i zute samolepljive reflektujuce trake pa cu sutra da izlepim.
 

trajce

 :too: A gde to ima da se nabavi?

Vladimir

Ja sam na netu nasao nekoliko firmi koje prodaju ove trake, ali kad sam ih kontaktirao ili nisu hteli da prodaju na metar nego samo u koturima ili nisu prodavali fizickim licima.
Na kraju sam na Kupindu naleteo na oglas firme koja prodaje ove trake i nalepnice i ljudi su mi bez problema poslali.
1 m kosta 300 dinara, kvalitet je ok.
Da ne reklamiram samo na Kupindu potrazi reflektujucu traku i naci ces...

Aleks

Jesi li zalepio? Daj slike.

Vladimir

Evo kako je ispalo:





Sinoc sam isprobao u mraku i vidi se odlicno.

drzarkod

Brate,.....ringišpil... :lol1:.. noću....Las Vegas

Jelenko

Po meni malo si pretjerao na zadnjim vratima sa onim okruglim po jedan OK ali 3 previše brate....

VaskezNS

Nikad se ne zna koja muka može da natera i u sred noći zaustavi vozilo. Pa i ne bira, je li još i kiša ili magla. A u takvim slučajevima "biti viđen" na vreme može da sačuva glavu i onoga ko gleda i onoga ko je viđen. Zato -  :dobro:
Ovo je mesto za sLogan ;-)