Parking senzori

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

@Djordje Basic
Veoma pedantno odradjeno!  :respect:

manijac

I ja sam ugradio neke kineske koje sam kupio prosle godine za drugi auto, ali me je mrzelo da ih ugradjujem.
Ugradio sam ih bez skidanja branika. I sad je parkiranje druga prica.
Bice slika u toku dana

zac


manijac

#183
Evo slike busenja, provlacenja, postavljanja i farbanja.
Malo sam imao problema sa lakom jer se bio ozbilno smrzao.
Displej sam ugradio iznad treceg stop svetla.




zac


miki-bgd

Svaka cast!  :aplause:

Samo cek, ako sam razumeo displej je stavljen na zadnjem staklu, ako je tako zasto bas tamo, nije nezgodno za pracenje?

zac

Ako je tako postavio, a i ja sam tako razumeo, to je idealno mesto...gledas na retrovizor ili se okrenes i vidis iza auta a i displej ...

manijac

Zalepio sam ga na brdascu od stop svetla .
Vidi se i u retrovizoru i na okretanje glave unazad.
Sutra i to slikam.

miki-bgd

Nisam nikad probao to mesto, meni se displej nalazi iznad retrovizora, pa zato pitam.  :ziveli:

staracstol

Ja sam tako uradio na Jugicu, super pozicija, vidis ga u retrovizoru a vidis ga i kad se okrenes.

VaskezNS

Odličan rad  :aplause:

Zvuk će možda malo iritirati putnike za zadnjem sedištu al ko njih šiša  :cul:

p.s. samo obrati pažnju, nije ista signalizacija sa koje je strane prepreka kada gledaš u retrovizoru i kada gledaš bez njega  :wink:

Ovo je mesto za sLogan ;-)

zac

Citat: VaskezNS poslato 29.11.2012. - 20:07

p.s. samo obrati pažnju, nije ista signalizacija sa koje je strane prepreka kada gledaš u retrovizoru i kada gledaš bez njega  :wink:



U ogledalu dobijas realne "strane" posto je i displej okrenut za 180o pa ti je na retrovizoru levo- levo a desno-desno, ali kada se okrenes...kontra je.  :nami:

miki-bgd

@zac
Zavisi kako je @manijac stavio  :hihi1: :laugh1:

zac

I to je tacno....  :write:

staracstol

senzori su obelezeni a-b-c-d, ja sam ih stavio d-c-b-a i onda je pokazivao kako treba kad se okrenes a i u retrovizoru ti je isto, jedino su brojevi "obrnuti".