Napokon stigao Sandero Stepway

prethodna tema - sledeća tema

milko

Nakon dugih 82 dana iščekivanja stigao Sandero.Evo nabrzinu nekoliko slika pa ću o utiscima malo kasnije



malo poklona za strpljivo čekanje




















Daniel

Uvek sam se pitao kako je cekati porucen auto 90 dana. :kava: :cool: :cry: :ziveli:

Lep je ko slika!
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

krle

U zdravlju i sreći da se voziš.  :ziveli:

DarioGTI

zelim puuunooo sretnih kilometara!!  :aplause: :aplause: :ziveli: :ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dragan.vi

Čestitke i da te lepo služi :wave:Očekujemo tvoje impresije za neki dan valjda :jea:

DrJekyll

#6
 :wave:
Cestitam...i potpuno te razumem za cekanje, ja sam uzeo na sajmu, a dobio ga u maju :)
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Veterinar

Divan autić. U zdravlju da pređeš mnoooogo bezbrižnih kilometara!  :ziveli:

david

Cestitam i neka je sa srecom...

Deki

 :wave: Nek ti je sa srećom. Divan je   :aplause:  :too:
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

brankovs

Da uživaš svaki dan u vožnji  :aplause:

mladja73

Lep osecaj kad sve mirise na novo... Jel da?
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Jelenko


mladja04

Pridruzujem se cestitkama. I neka nam je svima sa srecom  :ziveli:

milko

Javljam vam se da napišem par početnih utisaka za pređenih 100 tinjak kilometara.Prije svega zahvaljujem se svima vama na odgovorima i lijepim željama.Ovaj sajt je velikim dijelom doprinio da se odlučim na kupovinu ove marke automobila.
Utisci:mogu biti veoma kratak - zaljubljen na prvi pogled- ili jednostavno -oduševljen.
Možda sam pretjerano subjektivan,ali govorim onako kako jeste.Auto je bombona, i vizuelno(mnogi ljudi me zaustavljaju i intersuju se jer auto je neobično)  a i za voziti je odličan.Mekane komande (kvačilo,gas,kočnica)Mjenjač klizi,podvozje upija mekano ovu katastrofu od cesta.Klima za 5,radio CD dobar(volim što se moža skinuti prednja maska).Podizači prozora: meni čak i više odgovara što nisu na vratima komande.Brisači rade korektno( ne stružu po haubi,brišu ravnomjerno cijelu površini šajbe)Gume -Continental.
Ja jednostavno za sada nemam niti jedne zamjerke.Nemam namjeru ugrađivati plin jer godišnje prelazim od 5 do 10 K kilometara tako da mi gorivo nije velika stavka.
Jedino sam u dilemi ili kasko ili cobru ,(model 2010) isto je para ili ništa.

Eto toliko za sada,pitajte ako imate nešto,a ja ću se javiti nakon nekoliko hiljada km.