Dacia Logan MCV Stepway Techroad 1.5 Blue DCi

prethodna tema - sledeća tema

bind

Lepo,lepo.
Neka je sa srecom i neka te  lepo sluzi.

mali.alen


bocca

Auto je pravi ali toliko i košta. Naopako da za te pare ne bude sve kako treba! I samo jedno pitanje, da li si pokušao nešto da se cenjkaš, i da li si uspeo? Ima li prostora za barem neku dodatnu opremu gratis?
A sad uživajte narednih nekoliko godina!

kovdejan

Dobio sam vaučer u vrednosti od 100€ za dodatnu opremu jer sam uzeo ovaj kredit na sajmu. Za vaučer sam uzeo gumene patosnice (uz auto se dobijaju tekstilne) i kadicu za gepek koju tek treba da preuzmem jer je nije bilo na stanju.


kovdejan

Za poređenje i ako nekoga interesuje, prosečna potrošnja u prethodnom periodu.
Kompjuter definitivno prikazuje tačnu potrošnju, razlika između merenog kompjuterom i preko aplikacije je u različitoj kilometraži i većem broju pređenih kilometara po gradu. Inače, prosek po gradu je oko 6,5 l, a obuhvata 75% vožnje po jutarnjim i popodnevnim špicevima.

Vladek

U HR, tj. u Zagrebu nisam vidio niti jedan Logan MCV Techroad pa mi je drago da se imam s kim uspoređivati. Ja sam doduše do sada prešao svega 800 km.
Netko je u temi spomenuo da su na autu aluminijske felge, što nije točno. Gore su čelične peterokrake felge sa ratkapama koje odlično izgledaju. Ja to nisam skužio čak ni kada sam ga vidio uživo. Definitvno kotači odlično izgledaju. Uzeo sam još jedan set čeličnih felgi za zimske gume i samo mijenjam ratkape. Definitivno jeftinije je promjeniti ratkapu nego sanirati aluminijsku felgu.

Neka te dugo i vjerno služi, a ja definitivno pratim ovu temu.
Wartburg 353 (1987) 2000. - 2003., Daihatsu Charade (1990) 2001. - 2010., Renault Thalia (2003) 2010. - 2019., Dacia Logan MCV (2019)...