Kuka za vuču

prethodna tema - sledeća tema

dovla

Kuka demontirana, problem rešen.

Vihor

Citat: kiconix poslato 18.11.2018. - 22:47
Jbm ti, sta si ti ugradio na Dustera kad je ovakva procedura?
Koristis ga na aerodromu da vuces avione ili....?

Tip kuke NASA, šalim se, ne predaje se, ne skidam kuku
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Smem da se kladim da za vučenje aviona ne treba ovolika zajebancija. Ono ima, ima...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix


Zoran

Avione a pogotovo vojne, najčešće vozi IMT 533.
Sam svoj gazda - vazda.

Vihor

Citat: kiconix poslato 18.11.2018. - 22:47
Jbm ti, sta si ti ugradio na Dustera kad je ovakva procedura?
Koristis ga na aerodromu da vuces avione ili....?

Ne koristim u te svrhe, ali ako zatreba nema problema
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

mali.alen

Ja kad sam stavljao na sandero, ugradili ja i otac kod kuće. Otišao na atest (50ak eura)  i to je to. Inače kuku sam kupio od firme iz Zagreba koja pravi za sva vozila. http://www.tekoop.hr/

Vihor

1. Zakaze se
2. Dodjes kad je zakazano pa cekas jos 4 sata
3. Platis, 130 din i nesto za nesto pa 3000 din za nesto,
4.Uteras auto na kanal, otvoris sva vrata, haubu gepek i vezes sve pojaseve ????????
5. Slikaju sve, unutra, spolja, broj sasije, motora, motor, gume, dimenziju guma, gepek i na kraju kuku.
6. Dobijes dva neka papira i platis 4000 din i ONDA ides na tehnicki ( jos oko 5000) kao za registraciju i sa dobijenim papirom se vratis u AMSS.
7.Onda dodju ti koji dolaze jednom nedeljno i na kraju dobijes papir da je sve ok.

prosto zar ne?

Da podsetim, kuka fabricka montirana u ovlascenom servisu.



:crazy: :whistling: :crazy:

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Vihor

Idemo dalje:

završen tehnički, 3500,00

i to bi bilo to, u četvrtak predajem papire pa čekam krajnji papir

ps.
pošto je promenjena masa vozila sledi i promena saobraćajne, ali tek prilikom sledeće registracije.

:Smiley: :whistling: :hammer: :mojeovce: :nocomment: :kolo:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

I vodi računa da redovno prazniš pepeljaru, da ti se ne bi menjala masa vozila.  :bonk:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Veterinar

Citat: nik poslato 09.09.2023. - 09:09Ono što me iznenadilo je da ne postoji više obaveza skidanja kuke dok se ne vrši vučenje. Mora da se skida samo ukoliko pokriva registarsku tablicu.

Ovaj tuljan je skinuo kuku, zbog drugih učesnika u saobraćaju pre svega. Danas kada sam pokusao da je vratim, otelih se. To je varijanta na dva srafa. Ubih se od udaranja gumenim cekicem dok je nisam nabio u leziste. Nakon toga se napatih da nacentriram rupe za srafove. Mislim da tu kuku necu vise da skidam.

Mare

Nemoj, bar će oni sa mozgom da drže rastojanje. :zubo:

Zoran

Kuku svakodnevno skidam jer postoji opasnost da vas neko lupi otpozadi i da osiguranje neće da plati štetu nego se to traži od vozača koji nije skinuo kuku.
Sam svoj gazda - vazda.

Andrix

Znaci nekad i onaj napred moze da bude kriv za stetu....Ja jednom jednog stigao i nije mi to pominjao. Mozda tada nije ni vazio taj zakon, pre oko 25 god
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari