Potreban hitan odgovor u vezi fab. cd playera

prethodna tema - sledeća tema

Drejk

Nasao sam blaupunkt cd player koji je po izgledu isti kao i fabricki medjutim na slici mi se cini da se ulaz za dzek razlikuje od fabrickog dzeka na daciji. Da li neko moze ovako sa slike da mi potrvrdi da li ce pasovati fabricki dzek posto meni trenutno auto nije tu pa ne mogu da proverim a prilicno mi je hitno.



Kad sam poslednji put gledao cini mi se da je fabricki dzek nesto uzi i manji od euro dzeka.

loganoman

Ja mislim da nece. Zato sto na daciji fabricki ide euro konektor a koliko vidim sa slike ovo nije euro konektor. I ja prvi put kupio blaupunkt ali sam uz njega dobio i adapter za euro konektor. Verovatno moze da se kupi u nekim prodavnicama elektronike.

ivan-bgd

Ovo ti je euro konektor samo sto jos ima dodatak za fabricki displej ili neki dodatni uredjaj u gornjem delu :too:

loganoman

Ne vidi se dobro od nalepnice "polovni automobili" :)

ivan-bgd


DarioGTI

Citat: ivan-bgd poslato 11.04.2012. - 09:48
Ovo ti je euro konektor samo sto jos ima dodatak za fabricki displej ili neki dodatni uredjaj u gornjem delu :too:

Slažem se. Donja dva konektora mi izgledaju kao Euro jack, gornji je vjerojatno za neki display...
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

ivan-bgd


Drejk

Uzimam pa sta mi Bog da..ako izadje u novinama da je gorela neka Dacija, znacete cija je.  :laugh1: To je to. Hvala na odgovorima  :to:

Loganovac

Ne petljaj sa osiguračima i ne beri brige, neće ništa da gori.  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

loganoman

#9
Moguce. ja sam imao ovakav i imao je neki adapter pozadi u koji se ubadao euro konektor.

Drejk

Preuzeo sam player i definitivno je standardni euro dzek i na daciji i na playeru tako da sve radi kako treba.
Hvala jos jednom na odgovorima!  :dobro:

ivan-bgd

Jesam ti rek'o da je to taj džek :zloca:...slušaj muziku i uživaj :too: