Auto servis klima i grejanja Erčević

prethodna tema - sledeća tema

jasho

Evo čisto da podelim iskustvo sa rešavanjem problema grejanja i klime na mom i ženinom yarisu. Negde u novembru kad je zahladilo osetim da grejanje ne radi na desnnoj strani i slabije na levoj, krenuo da guglam i nađem na netu https://autoklime.co.rs/  i reko ajd da probam, zovem čovek me primi istog dana, i kad sam stigao kaže zapušen mali hladnjak, ali je rešivo, stavi ga ne neku mašinu i krene sa ispiranjem pod pritiskom i nakon tri sata grejanje radi ko ludo, na filteru nekakvih naslaga od antifriza, skrama ili već šta je, kao kad u crevu od vode duže stoji voda pa bude  onih zelenih naslaga. Usput zakažem i odradim kasnije servis klime. U među vremenu nakon nekih mesec dana grejanje opet ne funkcioniše, pozovem i čovek kaže dođi, opet sistem na ispiranje, ovog puta mali hladnjak začepljen od kamenca koji se otkačio, majstor nije hteo ništa da naplati. Posle sam mu doterao i ženin yaris kojem klima nije radila godinama,  i to je uspešno završio. Tako ako nekom treba korektan serviser za klime i grejanje ima moju preporuku!🙂