1. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Ako već imaš dž. servis, teško da ćeš moći da izvoljevaš, uradiće verovatno onako kako im je najjeftinije da te skinu sa spiska. Dakle, budi spreman na Motrio ili polusintetiku. Ostaje da pitaš, ali ćeš možda morati da doplatiš za hladno predjelo  :ne:
Na prvo pitanje ne može niko od nas sa sigurnošću da ti odgovori, ipak ćeš morati da se pomučiš da otvoriš servisnu knjižicu i da pročitaš šta tamo piše.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dejan11

pa iskreno ako krenu da mi prosipaju te priče,neće se lepo provesti...ne zanima me nipta od zamenskih filtera,delova i ostalo... tražiću sve originalno i da mi ostave pakovanje od svega da mogu da uporedim. zato i pitam šta sve treba da im tražim tj koje ulje i koje filtere. i ja mislim da je na 15000 ali proveriću popodne...

drzarkod

Pa odgovorio sam ti ja..... :too:

zac

Citat: Dejan11 poslato 13.02.2014. - 13:41
pa iskreno ako krenu da mi prosipaju te priče,neće se lepo provesti...

Ako ti je zaista servis besplatan, onda nema sta da se bunis i trazis "topliu vodu", kao sto rece Loganovac..ako neces delove koje ti daju za DZ, oni ce ti ponuditi da platis ono sto zelis ili ce te uputiti u drugi ovlasceni servis!  :ne:

Dejan11

zakazan servis sutra u 8h...pitao za delove ,naglasio da necu zamenske i motrio ulje odgovor bio da u kola pod garancijom ugradjuju samo originalne delovene zamenske,videcemo sutra...

drzarkod

Onda su u NS Master Lažovčine..... :ljut:

vujanovgoran

U NS sam nesto vise od 10 puta isao kod Sekulica, ruku na srce nikada nisam imao problem, i uvek je sve bilo ispostovano u rekordnom roku. U Master sam isao samo jednom, kada je auto trebao da ostane 3 dana, ostao je 16 dana, zivce su mi pokidali.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

zac

Citat: Dejan11 poslato 10.03.2014. - 12:53
...naglasio da necu zamenske i motrio ulje odgovor bio da u kola pod garancijom ugradjuju samo originalne delovene zamenske,videcemo sutra...

Sta ti ovo znaci? Jel ugradjuju originalne ili zamenske delove?  :ces:

Andrix

I ja sam se skoro raspitivao za 1.servis, isto kazu da ide elf ulje dok je auto u garanciji, za sandera 1.2 cene su 10000 - 14000 d.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

vujanovgoran

U AK Sekulic u Veterniku za prvi servis ne naplacuju ruke.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Andrix

Nisam nigde pitao posto je sta, samo krajnju cifru.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

VaskezNS

Citat: vujanovgoran poslato 10.03.2014. - 16:35
U NS sam nesto vise od 10 puta isao kod Sekulica, ruku na srce nikada nisam imao problem, i uvek je sve bilo ispostovano u rekordnom roku. U Master sam isao samo jednom, kada je auto trebao da ostane 3 dana, ostao je 16 dana, zivce su mi pokidali.

I prethodni vlasnik mog Logana je išao kod Sekulića i nikada nije imao problem - uvek su mu u rekordnom roku i uredno pečatirali servisnu knjižicu. Za stvarno urađene servise nisam siguran  :cul:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Dejan11

evo ovako..servis gotov. prvo sam im trazio da budu sve originalni delovi i dobio info da se samo originalni ugradjuju dok je auto u garanciji a tek posle ide motrio ili ko sta hoce. ulje su sipali castrol,filtere su mi ostavili,smorili se kada sam im dao potvrdu za besplatan servis ali su mi iako nisam ocekivao oprali kompletno auto koji je bio katastrofa i spolja i unutra. momak na prijemu je bio korektan,pregledali su sve sto treba,sve je ok,i rekli vidimo se sledece godine ili za 15000km. servis je ak kompresor na dorcolu

Turbo

Koje Castrol ulje su ti sipali?

drzarkod

#539
Kako ostavili filtere... :banghead:, Castrol koji  :conf:, a to sto su oprali auto moze i nesto drugo da znaci...Dejo, Dejo
A taman sam se ponadao da cemo dobiti izvestaj Elf odgovarajuce gradacije, svi filteri origigi kao i filter klime promenjen i ovo za pranje sam ocekivao kad ono Srbijo, Srbijo suzu sam pustio....itd kako Blaža kaže. :( U Nemackoj do 30000 km ne menjaju nista i bolje ako su ovakav servis napravili da nisu ni dirali nista.