Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

jasho

Bio u Kemoimpexu sad u subotu turio wintere i poslao michelinke u zasluženu peMziju (tačnije na reciklažu  :D ), čekajući na red među gomilom guma naiđem na neke Mentor M-200 Made in Serbia, pogledam malo bolje šaru vidim poznata mi (sa  mog Yuga) i provalim da se radi o Trayal t-200 gumi, međutim pogledam oznake ove nove EU, i skontam da imaju E za potrošnju, i C za kišu, za razliku od wintera koje imaju ako se ne varam F potrošnja i E kiša.

Jel neko zna šta se dešava sad sa ex-trayalom jesu i dalje oni bugari vlasnici, kakav je sad kvalitet?! :ne:

vujanovgoran

Mislio sam da je ta fabrika zatvorena vec odvno  :place:, ali je izgleda vaskrsnula  :) Imamo valjda nekg kolegu iz Krusevca da nas malo obrazuje.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Andrix

Ja sam do prosle godine video na nekim manjim kolima te 200/tke, kao nove
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

mladja73

Prezuo sam se u zimsku obucu. Najavljuju prvi sbeg za ponedeljak. Nazad wintere stare 4 godine, napred Kleber iz 2011-te... Na prolece morace nove letnje  :place:...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

supercuber

Danas, 4 nove Firestone Winterhawk 2 Evo,(205/55/16) za 7700 din po komadu (+ montaza, balansiranje, ventili, oko 500 po tocku), izadje skoro kao Tigar Wintera.
Zima moze da pocne...


drzarkod

Komšo, odličan shoping... :too:

Vladimir

Stavio sam zimske gume danas-3 h sam jutros cekao red kod vulkanizera, a samo su pristizale nove musterije.
Proverio sam antifriz, sipao zimsku tecnost, stavio lance i asovcic u gepek, jos da namazem kedere i minus moze da pocne.

ivan-bgd

U subotu montirani zimski točkovi,winter1 treća sezona,sam svoj majstor bez čekanja kod vulkanizera  :whistling:

mladja73

Citat: Vladimir poslato 25.11.2013. - 18:39
jutros cekao red kod vulkanizera, a samo su pristizale nove musterije.

Danas sam vise puta prolazio pored mog vulkanizera. Guzva ko' u Tempu .
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

zac

Ja to odradio na vreme...krajem augusta...  :njanja:

Black

I ja danas montirao zimulje, sava eskimo 3+  cena sa montažom i balansom 40ak €/kom.;D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

gromovnik

Ja sam zamenio zajedno sa felnama u prošlu subotu - sunčan dan, topao, nisam čekao ni minut i završio za 10 minuta, 400 din ukupno.

vujanovgoran

Citat: žac poslato 25.11.2013. - 20:46
...krajem augusta...  :njanja:
Pa tebi su gume vec celave  :lau:
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

zac

Jok brate, dve stavio nove a dve kotrljam vec dve godine...sara je kao na novim.... pa ne divljam ja kao neki..  :baeh:

Zeleni Jova

Neko spomenuo Trajal?  :gun:
Danas su me podsetile, zašto su bile najjeftinije.  :banghead:

Ova zima im je četvrta, kako sam ih kupio 2010godine.

Prošle nedelje sam dve montirao, i jedna je odma ispuštala vazduh.
Danas kod vulkanizera skontamo da ima 4-5 malih mikro rupica po obimu, da je porozna, tjs ispušta dušu...  :(
Nema poente čepovati. Ako izguram do kupovine novog para, biću sretan.