Tandrkanje brisaca

prethodna tema - sledeća tema

nik

 :ha: Otkrij nam magiju.

Loganovac

Citat: glavonja3 poslato 03.09.2013. - 14:00
Auto stoji napolju oduvek...

Pa šta ima da tandrče kad stoji?  :hihi1:  :lol1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

glavonja3

Magija? Nema je, mozda su crnogorski koreni u pitanju pa mi se ne da menjati a mozda sam nagluv pa mi ne smeta tandrkanje...

speedo

Moji su još uvijek fabrički, ali im je nakon 15.000 km vrijeme za zamjenu...auto garažirano.

mladja73

U subotu na buvljaku u Bubanj potoku kupljeni aero brisaci Mitutoyo. 200 dindzi komad. Pala prva kisa i cini mi se da su za te pare dobri. Stavio sam kombinaciju 550/525 zato sto nisu imali 560/530.
Vreme ce pokazati koliko ce izdrzati.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

miki-bgd

Kupio u Uradi sam za 260din par brisaca, vise da ih isprobam radi testa. 55cm, i super su se uklopili, probani i na kisi lepo rade. Jedino mi se ne svidja zvuk. Imam utisak da mogu i veci da stanu, to cu sledeci put da probam  :wave:

saša61beograd

Ako se čuje zvuk to znači da verovatno grebu staklo (polako ali sigurno).
U Merkatoru,prizemlje,odelenje tehnike,imaju Alca brisače za oko 250 kom.Istina,nema uvek baš svih dimenzija.200m dalje,kod crkve,je Beocar gde ih takođe ima.Valeo su mi bili najbolji,ali i Alca su dobri,sa cenom 2,3 puta nižom.

miki-bgd

Obraticu paznju, hvala na upozorenju  :friends:

Andrix

Kad spomenu Valeo, meni su fabricki, videcu koliko ce gurati
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

zac

Meni Audijevi (valeo sa indikatorom starenja) guraju trecu sezonu....jos uvek odlicni, iako je indikator pozuteo skroz....imam jos dva para u rezervi.. :whistling:

Loganovac

Eto! A na vladinim Audijima ne mogu da sastave ni tri meseca!  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix

Ne sastave ni sekund.  :Smiley:

zac


Keka

Rotacija duz ose nosaca metlice resava problem tandrkanja (pod uslovom da metlica nije odrvenila od starosti).
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


miki-bgd

Danas bio u prodavnici u novom Merkatoru, po savetu sase  :wave: ali sam se odlucio da probam bosch metlice, 550, za 730din (Alca nisu imali dimenziju). Stavio sam ih i probao, super su! Sad vidim da su one koje sam kupio za 260 bas lose.