logan styling farovi i stopke

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Nije presvucen folijom ni jedan svi su originalni samo je ovaj pocrneo od cega ne znam ali takav je.Moguce da od one cadji sto izlazi iz auspuha kao sto je rekao gio,video sam danas u gradu isto Logana 1.5 dCi i levo stop svetlo mu je tamnije od desnog.Za vikend cu da skinem i operem ako ne moze kupicu samo ovo staklo novo 1000 din video sam na zeljkovom sajtu  :dobro:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Zoran

Neko je pisao da je nemoguča misija zamjena samo stakla, mada ima da se kupi... :ces:
Sam svoj gazda - vazda.

dukati

Ja sam kupio desno staklo od stop svetla, ali mi čami u stanu. U servisu su rekli da je to nezgodan posao ali mogu probati da urade, a u glas servisu su rekli da te egzibicije ne rade. Te treba neka super lepila, te je teško skinuti staro staklo a da se ne ošteti osnova od plastike stop svetla i tako to. Preporučujem da kupiš celo novo svetlo i zameniš ga, najjednostavnije i sigurno ti voda neće ulaziti u svetlo, jer ovi kad ga zalepe nikad to nije ko u tvornici.  :ziveli:

Dachaa

Kad vec kazete da je nemoguce da se skine staklo stop svetla resio sam onda da ih zatamnim,ovih dana cu da kupim crni sprej i da uradim za vikend.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

staracstol

@dacha: Ima poseban spray za zatamnjivanje štopaljki, ima onu foru da je "providan" ko onaj marker što se nekad koristio na folijama za grafoskope. Ja sam na svom prvom autu (z101) to pokušao običnim crnim sprejom pa sam trčo na najlon da kupim nove stakliće.

Dachaa

Ima sprej je 600 dinara nije providan nego potpuno crn i pise da je posebno za zatamljivanje i da je otporan na ne znam ni ja sta sve pa valjda nece brzo da se skine  :D
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Keka

Meni se taj sprej odavno  ljusti, iako ga je naneo profesionalac. Koristio je specijalni fen za grejanje, da bi dobio lakirani finis. Na kadetu sam sam nanosio sprej zato sto je jedna stopaljka matirala i vrlo brzo se oljustio.

Sa ovim iskustvom ne bih ponovo zatamnjivao stopaljke, pogotovo sto me u perspektivi ceka zamena stopaljki-popravka delimicno oljustenog spreja je nemoguca, a ponovo nanosenje bi izazvalo preterano zatamnjivanje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic


staracstol

Pre tog spreja, štopaljku je potrebno pomaziti vodenom 2k ili ništa od cele zeze. Na glatko se ne vata nikako.

damirko

to je ipak plastika,predpostavljam da bi bezbojni prajmer pomogao i sprej koji je donekle otporan na toplotu

Dachaa

Pa sad da li mi preporucujete vi koji ste imali iskustva sa sprejem dal da radim ili ne,i sta je sa folijama da li ima to da se nadje ?
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

dukati

Po ovim iskustvima, najbolje kupi novo štop svetlo i čao đaci. Iskrena preporuka. :friends:

Boka

Moj savet, a vidim i drugih clanova, ne farbaj sprejem jer ces se verovatno pokajati na kraju kad vidis kako ce ispasti, nego ili nov,ili polovan sacuvan sa nekog benzinca, ili sacekaj jos neko vreme i ustedi neki dinar pa kupi oba zadnja styling, a svoje prodaj preko interneta pa kolko uzmes za njih.

Aleks

Ja bih postupio po savetima kolega iz prethodna dva posta.

Dachaa

 :to: Hvala na pomoci poslusacu i necu da farbam,skupljam pare i kupujem novo stop svetlo jer ni staklo ne moze da se promeni.  :wave:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(