DACIA - Lodgy novitet u 2012. godini

prethodna tema - sledeća tema

hobbista

Da vidimo... komanda podizaca prozora premestena na vrata, sto je pohvalno. Komanda za pomeranje retrovizora pomerena sa patosa na poziciju levo od volana - meni je ok bilo i na patosu.
Zadnje krilo... sta reci, a ne zaplakati. Bocni prozori su smanjeni. Cini mi se da je gepek, odnosno ulaz u tovarni prostor, uzi.
Konacni sud dacu kada ga vidim uzivo.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Keka

Cena....u Rumuniji Laureat 1.2 TCE izadje nesto ispod 14.000 evra  :fiju:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Svarog

Dobro, ali ova osnovna cena i nije previsoka: 9500 Evra. Nisam zagledao šta se dobije za taj novac, verovatno ne mnogo toga, ali čini mi se da su cene (u Rumuniji) sasvim konkurentne. Plašim se da će kod nas cene biti veće.
Izgled je mnogo prijatniji i skladniji na realnim fotografijama, ali se slažem da bi mu veći točkovi bolje stajali. Enterijer je napredniji, sviđa mi se ona kaseta gore ali mu izgleda opet nedostaju police za sitnice.

ex-user

Meni i dalje deluje kao veštački razvučen Sandero... ne znam što nisu radili face-lift Logan MVC-a umesto ovoga... bolje da su startovali sa dacia city...
Unutrasnjost mi je ok, malo popravljen Sandero. Bas me interesuje kako će da prodje na crash testu, ne verujem da može više od 3*.
bla bla bla

ppejic

U najnizem paketu opreme se dobija ABS, ESP, ASR

Keka

Ali uz doplatu (u Rumuniji). Mozda ide u paketu u Nemackoj.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

#126



Sir Oliver

Baš me interesuje koja će cena da bude nekadašnjeg preferansa ili kako se već sada zove.
I drink to make other people more interesting.

Svarog

Ovako na ovom realnom snimku izgleda mnogo skladnije nego na onim prvim fotografijama koje su verovatno fotošopovane.


Goky

Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

abc123



Jovunalola

Ovo je moj sledeći auto. :) I to sa sedam sedišta!
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

Veterinar

NIJE LAŽ LODGY JE ZA SEDMORO
Rumunski MVP je šampion u pogledu prostranosti, ak i u tre em redu sedišta Da li ste planirali osnivanje porodice? Ako niste, možda je vreme da to uradite u kabini novog Dacia Lodgy. Sve što je potrebno je da pogledate preko svog desnog ramena i da pohvalite ponudu prostora rumunskog mono-volumena koji diti u Maroku. Prostora ima dovoljno da vam se ispuni ceo život, odnosno da supruga i vi imate svoj mir u prednjem delu dok e deca uživati u blagodeti 4,5 m dužine i 1,75 širine.
   (izvor: Auto Bild)

DACIA LODGY IDE NA OVOGODIŠNJU EVROVIZIJU
Model rumunskog proizvođača ima glavnu ulogu u muzičkom spotu francuskinje Anggun, koja će se naći na ovogodišnjem Eurosongu u glavnom gradu Azerbejdžana, Bakuu.
   (izvor: Autoportal.rs)