Koji ovlašćeni servis u Beogradu ima najbolju lakirernicu?

prethodna tema - sledeća tema

zac

Kasno palim , ali mozda ce nekom pomoci . Postoji jako dobar limar kod petlje Auto-komanda , nefarba ali ima coeka sa kojim radi u simbiozi <izuzetan farbar. Znam pouzdano posto radi automobile za vladu srbije a ja radio u upravi za zajednicke poslove 8.god. radionica se zove "Petar i Sin"

sibelius

daj tacnu lokaciju
ima nas koji smo jako zainteresovani za njegove usluge

zac

Kad idete auto putem iz pravca N. Bgda. iskljucite se prema topciderskoj zvezdi ( greska je bila u poruci ne auto komanda nego mostar petlja) odma dok idete uzbrdo sa desne strane. Imam tel. kome treba nek se javi P.P

Daniel

U ovlascenu bi odneo maksinalno felnu da mi preprskaju.
A ako ti treba dobar limar/lakirer imam jednog kod mene, dolaze mnogo njih iz BG.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

Citat: Daniel poslato 02.06.2011. - 22:38
U ovlascenu bi odneo maksinalno felnu da mi preprskaju.
A ako ti treba dobar limar/lakirer imam jednog kod mene, dolaze mnogo njih iz BG.

To onaj sto ti radio krilo?  :whistling:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Misliš na http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1077.msg34222#msg34222

A onda http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1077.msg57742#msg57742

Koliko je potrajalo, jednu zimu?
I šta bi sve danas pričao o ovlašćenima da se ovo kod njih deslio?



P.S. Ne dao Bog, neko može da pomisli da branim ovlašćene, pu, pu... Samo se zalažem za objektivnost.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

brave

U Hit-autu su mi uradili popravku (ispravljanje lima) i farbanje zadnjih desnih vrata kao i farbanje lajsne.
Ispalo je na kraju kao novo ali za 16.481,41 RSD.Verovatno da za te pare negde mogu da se izlakiraju skoro cela kola.

Bolje da sam ranije procitao Danijelovu poruku(ipak treba citati).

Raja

Bane, Bane, pa što ne čitaš i što ne pitaš?!?

neskafa

Citat: Daniel poslato 02.06.2011. - 22:38
A ako ti treba dobar limar/lakirer imam jednog kod mene, dolaze mnogo njih iz BG.
Martin?  :respect:
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

Daniel

Citat: Loganovac poslato 04.06.2011. - 17:21
Misliš na http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1077.msg34222#msg34222

A onda http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1077.msg57742#msg57742

Koliko je potrajalo, jednu zimu?
I šta bi sve danas pričao o ovlašćenima da se ovo kod njih deslio?



P.S. Ne dao Bog, neko može da pomisli da branim ovlašćene, pu, pu... Samo se zalažem za objektivnost.

Nisam pre video post. Pa da ti i odgovorim.
Ono, ti se bese poceo da radis za ovlasceni servis?  :hm:
Kao sto sam ubedjen sve vise danas, i tada sam rekao da bilo kakva intervencija nece trajno resiti problem, sem ako se ne isece deo krila.
Isto je i sa nalivnim grlom. Rdja izlazi iz lima. I upravo ovoga sam se ponajvise pribojavao.
Ali ovo mozemo razglabati u onoj temi, koju najmanje volis....

@Bane Tesko da bi ti neko bas za te pare izlakirao ceo auto.
@Keka  Da taj limar.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

Citat: Daniel poslato 30.06.2011. - 08:06
Ono, ti se bese poceo da radis za ovlasceni servis?  :hm:

U ovoj teškoj situaciji dobra kinta se ne odbija.  :crazy:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

Doduše, svoja kola tamo ne teram  :whistling: , ali vas stalno nagovaram, jel da?  :cekicem:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

#28
Citat: Daniel poslato 30.06.2011. - 08:06
Ali ovo mozemo razglabati u onoj temi, koju najmanje volis....

Sve teme su nam kao deca...

:rtfm: Koji ovlasceni servis u Beogradu ima najbolju lakirernicu? Jako me interesuju vasa iskustva.

nik

Ja sam proslog leta terao u Hit-auto. U ničim izazvanoj borbi sa kontejnerom izgrebana/ulubljena zadnja vrata i zadnje krilo (najvise sam rub). Regulisano za nesto malo preko 30.000 (platio kasko  pa nije mnogo bolelo).
Odnos u servisu iznenadjujuće dobar (u odnosu na 2006. kada sam kod njih ugradjivao radio prosto  :fiju:)
Kvalitet odradjenog posla po meni odličan. Nemoguće primetiti prelaz izmedju farbanih i nefarbanih delova.
Limarija vrata perfektno ispeglana (tu je bilo najveće oštećenje od onod metalnog ispusta na kontejneru) s tim da nisam gledao iznutra pa da zaključim da li je većim delom radilo peglanje ili git. Probao sa magnetom, lepi na bilo kom delu istom snagom, tako da pretpostavljam da je ipak dobro ispeglano.
Rub, takodje, veoma dobro ispeglan, ali ovde mala primedba (jbg, možda ipak previše tražim, da ne kažem da sam picajzla)-onaj prelaz/prelom na limu oko ruba gde se lim povija prema krilu je za oko 1-1,5cm ranije prekinut, odnosno, stopljen sa ostatkom limarije nego kod originala, ali je prelaz odradjen da se ne vidi (primeti se samo kada se direktno porede leva i desna strana uz merenje).
U svakom slučaju preporuka uz napomenu visoke cene (a bio sam ubedjen, posle prvobitnog iskustva sa njima, da ne mogu da nadjem pohvalne reči za Hit-auto, mada lakirer nije u sastavu servisa, pa mozda zbog toga).