Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

Jesenas kupljene dve nove Kleber Krisalp HP i montirane na pogonske tockove. Pozadi dve wintere stare 3 godine. Veoma zadovoljan. Prolazak kroz neociscen sneg bez problema. U nedelju sam se probio kroz uzbrdicu oko 150 m neociscene od snega, lagano u drugoj. Naravno zagrevanje motora obavezno. Led ko led, tu spasa nema bez specijalnih guma za rally ali to je druga prica.

Jedva cekam da vratim Goodyearke... Dosta mi je ovog kijameta i zimskih guma...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Vladan

Moje Aurora gume su se pokazale odlicno. Vrlo sam zadovoljan, apsolutno bez ikakvih problema.
:)

Ayrton

Šta je to "Aurora"?Ko to pravi i gde?Koja im je cena i gde si ih kupio?
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Vladan

Aurora gume 185/65/15 cena 6000 din. Koreanska guma po licenci Hankook-a. Odlicne po ovom vremenu i odlicne po jakoj kisi. Kupljene u Zrenjaninu
:)

Ayrton

Hvala na iscrpnom objašnjenju! :friends: :ziveli:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

david

Kleber Krisalp HP sve cetri, prezadovoljan, vec dve godine. Za vikend 2 dana koristio lance zbog sporednih ulica i stalnog padanja snega.

ivan-bgd

Koliko ja vidim sve zimske gume su dobre:)niko se ne zali ni na jednu :aplause:

ppejic

Prezadovoljan Tigar Winter1 pneumatikom. Kida i po utabanom i neutabanom snegu, vuce odlicno.

Ponovicu, prezadovoljan. Sledece godine, jos dve nove za napred, ove cu pozadi i  :lazy:

Sto bi se reklo, sto radi dobro - ne popravljaj!

mrsp

Isto i kod mene  :too:

ivan-bgd

Citat: ivan-bgd poslato 29.01.2012. - 20:56
Jednostavno zimska guma nije za leto, kao i obrnuto, i tu je kraj price.Ima drugaciji sastav..pa nisu fabrike lude..elem resio sam taj problem tako sto sam kupio pre neki dan winteru u beogumi i 4 felne 15'' kod Zeljka :too:                                                                   
:too:

Lazar@

Ljudi odavno se nisam javljao,pao snijeg u Podgoricu 65cm  :fiju: A ja na ljetnje gume sad me zanima dal bi imao problema ako pozadi ostavim fabricke kontinentalke 195-55-r16,a naprijed da stavim 205-55-r16?Dal bi bilo problema zato sto bi prednje gume bile sire za 1cm? :cekicem:

kiconix

Neces imati problema, sem bezanja zadnjeg kraja.

Lazar@

dobro to,ne mislim da divljam po gradu ionako je zabranjen sabrocaj jer je uvedeno vanredno stanje...E sad ljudi moji dobri koje gume uzeti po cijeni su mi najpristupacnije Sava gume,na lageru imaju
195-55-r16 sava eskimo s3+ po cijeni od 97e

205-55-r16 sava eskimo hp  po cijeni od 90e

DarioGTI

Sa S3 imam odlična iskustva, HP nisam vozio, ali pošto je HP isto Savina zimulja, prosto sumnjam da je loša...  :cool: Dakle, koju god uzeo, mislim da nećeš pogrešit!
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Lazar@

ja sam se vozio u kiu carens naprijed sava eskimo s3+  doduse felme su 14 a ne 16 tako da mi sara na njih nekako djeluje ozbiljnije nego na 16  :lol1: Sasvim dobro ide,a i sa slike sava eskimo s3 mi djeluje ozbiljnije nego ova hp...
" Savina zimulja, prosto sumnjam da je loša"
Sto jel su svaine gume lose inace ili?