Filter kabine - polen filter

prethodna tema - sledeća tema

svrle

Motor 1.6 8v
Purflux AH207
965,00 dinara
Panter, Ace Joksimovica, Zarkovo

Turbo

Fram CF9691
834,00din.
Plattner

Keka

Valeo 698753, cupavi, 1180 din u Kit komercu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Rimad

DAG DC 9005
(Logan 1.4 mpi)
10KM=5.1€
Reno shop, Sarajevo.

VaskezNS

UNICO AC-2243
930,00 RSD
Unico filteri, Kisačka, NS
Ovo je mesto za sLogan ;-)

speedo

Unico AC2243 - 17KM - oko 8,5 eur
BMM Zenica.

svrle

Motor 1.6 8v
Purflux AH207
965,00 dinara
Panter, Ace Joksimovica, Zarkovo, Beograd

nik

Isti filter, još uvek ista cena.
Purflux AH207
965,00 dinara
Panter, D. Tucovića 155, Beograd

nik

Citat: nik poslato 22.07.2017. - 17:05
Purflux AH207
965,00 dinara
Panter, D. Tucovića 155, Beograd

Sada 912,00 RSD

Pojeftinio  :aplause:

astmario

Filtron K1152 900,00din
Lav Auto.

astmario

Danas u voznji nesto cujem da pada, kad ono plasticna maska sa Filtrona otpala, zub koji je drzi na mestu napukao te na veci potres cela maska ispada na pod.

Loganovac

Nema šanse! Odnosno, ne bi smelo da ima šanse. Ili je razlika u odnosu na starije modele, jer kod mene moraš uložak da spakuješ maltene na pola njegove visine da bi ga butnuo u onaj otvor, da sam ispadne ne biva ni pod zemljotresima, može samo da mrdne za koji milimetar. Dakle, kod mene zu služi da bi dobro zaptivalo a ne da ne bi ispalo. Se ćudim...  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Filtron ima posebno ulozak filtera koji se butne u rupu, a posebno plasticni poklopac.

Od filtera valja samo cupavi Valeo. Ostali imaju kontra okrenuto slobodno perce na daljoj strani i tuda svasta prolazi.

Izgleda da kod ovog filtrona ni dimenzije ne odgovaraju (182x180) u odnosu na Valeo (188x225)
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


speedo

Keka, hvala na kvalitetnoj dopuni teme kabinskog filtera. Pisao sam i ja o ovoj pojavi prošle godine http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=239.msg206014#msg206014
(ako je offtopic molim moderaciju da prebaci poruke u odgovarajuću temu)

Slobodan čovek

Може ли нека фотографија тог "чупавог" Valeo филтера? Јер ја када сам у Кит Комерцу прошли пут купио Valeo филтер за 1.000 и нешто динара, следећи дан сам га одмах вратио (односно чим сам га извадио из кутије). То и није био филтер, већ мрежица, која би једино могла да филтрира неко лишће и грање, какав полен, чађ,... Па сам купио оригинални у сервису за 3.000 и нешто динара, што је скупо, али је прави филтер од дебелог папира, са слојем уља на једној страни.

Исправка:

Нашао сам фотографију на претходној страни. Мислим да је то тај исти. То није никакав филтер, то је густа мрежица.