Zare :) Logan 1.4 Ambiance Pack

prethodna tema - sledeća tema

Zare82

Pozz...evo nisam nasao da li sam se do sad predstavio,al evo da potvrdim.....autic.... cim je kupljen,jesen 2006.
Zaljudjenik!!!

Veterinar

Ja bih bio ubedjen da sam ovu fotku vec negde video... I ti imas izdasan vozni park.  :wave:

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Loganovac

Verovatno pod drugim nick-om. I ja se sećam ove fotke.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zare82

mislim da je fotka bila pod negde,kao,slike vas i vaseg ljubimca itd.koju sam ja otvorio odavno..... jos kad sam kupio auto...otad se mnogo stosta promenilo,pa verovatno i Nick...sorry....sad cu i jos neku fotkicu autica kakav je sada....otad je prosao 62000km,dobio mishelinke,pa i sad zimske vintera al 190 sa 60,malko sire al dodjemu na iste visine,(al mnooogo bolje izgleda),dobio rogove(krovne nosace),frizider,presvlake,patosnice,muziku,ofarbana pr.maska....ceka se naslon za ruke,maglenke i preko potrebna KUKA....za sad.... :)))

ps.a sto se tice voznog parka,jos da sma nabrojao sve,smorili bi se.... :)))
Zaljudjenik!!!

Zoran

Svaka ti čast koliki spisak auta imaš.
Sam svoj gazda - vazda.

Zare82

Eeevo jos par slicica,obecanih...



iz sela...aj sad neki bzv komentar da mogu da postavim jos par,posto ako stavim vise tesko ce da se otvara a ne da mi post za postom da postavljam....  :bullshit:
Zaljudjenik!!!

david


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Zare82

Hvala.to je od prosle zime iz sela////a pazi sad...!!!

tandem bajs,ja napravio...i naravno verni autic da ponese do ade...


..s logorovanja,20011.Perucac,na Drini
...aj jos koji post,imam par slicica jos :)
Zaljudjenik!!!

david

A sta reci, Logy je nepoderiv.

Zare82

Eeeee sad  da vidite zasto je tako sjajan...

...jek ima ko da ga polira,glanca... :)

poziranje u selu...

...hihihi...toliko za sad...ziveli :)



Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa...neko mi sad,opet maznuo znak odnapred...  :badmood: :badmood: :badmood:
Zaljudjenik!!!

brankovs


Zare82

Ipak je ovo moja tema...ovde cu postaviti sve sto je vezano za moj autic,poboljsanja novine itd...

Sveze opran i uglancan sa postavljenim zavesicama...tablicama DFS a,i nalepnicama(Hvala Jovunaloli! )  :jea:
Ceka ugradnju kuke iduceg meseca...

Ovako sam resio problem kradje znaka(vec su mi triput maznuli)..znam moze neko da mi iscupa i ceo branik,al nadam se kjad vide kako je izbusen da nece da ga skidaju jer je ostecen....a i ne izgleda mi tako ruzno a super drzi i naravno autic je odmah malo lepsi... :))
Ovo sam u iskusenju dal da stavim...ruzno mi ide na beli auto iako sam porucio...kako se vama cini..>?! :(
Zaljudjenik!!!

mladja73

Ja ne bih stavljao.

Auto ti je isti ko moj...  :too:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.