Stigao Stepway

prethodna tema - sledeća tema

Rikardo

E pa drugari da se pohvalim,stigao konacno Stepway 0.9 TCE
Prvi utisci su odlicni,mada se jos navikavam na slabiji auto posto sam do sada vozio BMW sa 177hp
Sa opremom je isti kao BMW tako da sam za sada zadovoljan
Koji je vama lepsi 😎

Loganovac

Jel nas ti to zezaš? Koliko god da sam Dačijaš, zver je zver! Jednostavno, to nisu uporedive kategorije auta.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Rikardo

Nisam ni pitao koji je kvalitetniji 😁
Meni ovaj Stepway izgleda lepo i glomazniji je

Loganovac

#3
Vidi ovako - novo je novo i tu nema dileme. Ali kad vidim ovakvu sotonu nešto me štrecne u predelu grudnog koša. Dakle jedno je kako auto izgleda a sasvim drugo šta je u ovom trenutku pametniji izbor. Lep je Stepa, ama Bendža...

E da, ako ćemo da pričamo o tome koji je kvaltetniji  trebalo bi krenuti od definicije kvaliteta kao mere zadovoljenja očekivanja potrošača, kao i od istraživanja ozbiljnih kuća o pouzdanosti auto bredova gde ja Dačija jako visoko kotirana. Sve ima svoje. Moram da dopišem i ovo: Koja je prednost iphona?
1. ....
2. ....
3. ....
4. Izgledaš bogatije

Nije baš adekvatno našem poređenju ali eto, možda posluži za nešto i ne šteti. A čim ne šteti, znači da koristi. :crazy:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Cmok

Cestitam,

Dacia mi se mnogo vise svidja.
BMW uopsteno a posebno e46 je vozilo koje me apsolutno, cak i nakon 20 godina od izlaska, uvijek odusvljavalo kad ga vidim negdje na cesti.

Bome, sad je Stepway zauzeo to mjesto.

Prije nego sam uzeo Stepway-a, dugo sam se lomio da uzmem e46. Brinulo me naravno sto su to vec malo starija vozila, a naci primjerak kojeg je neko redovno odrzavao je poprilcna lutrija.



kiconix

Stvar ukusa, meni licno BMW nikad ne bi bio izbor.
Da je Audi, hmmmm.
Sa druge strane, novo je novo.

Veterinar

Čestitam! BMW deluje (i jeste) mocniji, a Stepway mi je lepši. Slažem se i za E46.

Andrix

Lepsi je Stepa, sa motorom BMWa
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

szs

Čestitke na novom autu
Neka vas dobro služi  :too:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

bocca

Hm, crne Dačije se ne viđaju tako često, ako je to crna!?! Ali svaki put kada sam video, što u retrovizoru što parkirano, ostavljale su te Dačije puno ozbiljniji utisak, a posebno Daster. Sa tim najtamnijim bojama dobije se, vizuelno, klasa više! Ali što bi rekao Kića, stvar ukusa. Svakako, da dugo uživaš...

Rikardo

Svakako da je BMW prica za sebe i klasa za ostale automobile ali meni je ova Dacia Stepway za sada legla jako lepo.BMW cu ostaviti caletu neka se momci malo pod stare dane a ja cu barem neko vreme voziti moju Daciu.Inace boja je tamno siva ili kako je u fabrici nazivaju comete siva.
Svako dobro vam zelim

dzule

Cestitam :respect:
A sad lepo ovu sliku okacis kada bude neki clanak o daciji na b92 sajtu, pa da vidis i cujes komentare....
60% ce te u ludaru staviti, mislim na obozavaoce lika i dela golf II i ostalih VW, ostali ce te gledati kao da si se najeo ludih gljiva, ali mali broj nas ce znati da si se odlucio na ovaj potez kako bi bio miran sa jeftinim odrzavanjem, i sa manje briga nego do sada oko automobila... procitah pre koji mesec u sat reviji reklamu za mali servis za bmw 5-icu- pedesetak i plus hiljada sa popustom...kao ko ne uzme lud je....
Ja bih voleo da mogu da ponovo ucacnem novi auto, i da me kao i sandero sluzi 150.000 bez problema...ovaj, danas sam, mislim, otkinuo sajlu rucne, posto sam iz ramena povukao istu, pa sam nesto otkinuo, pogledam sutra.. :huh:.
Sve u svemu, meni je sasvim lep sandero, i bmw je naravno prelep, ali cena, sitnica....

MitarMrgulic

Neka je sretno drugar!

Nemoj skidati onaj celofan sa radio-cd jedno mjesec dana :) gustiraj...

Zoran

BMWa sam vozio samo 5 km.
Najviše me podsjetio na PZ-jca.
Čestitam kupovinu
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Veruj mi na reč Zoki, ako te je podsetio na PZ to nije bio BMW. Odnosno, možda i jeste ali od pre 50 godine, neki muzejski 2002 u raspadu ili tako nešto. Prvi put kad sam seo za volan skoro novog 525, pre skoro 30 godina, osećao sam se kao pilot džambo džeta, a nekoliko godina pre toga sam saranio PZ-jca. Nebo i zemlja. Da ne pominjemo neke još ozbiljnije i luksuznije modele.

A da je Stepa lep - lep je. Mada još uvek ne mogu da odgonetnem prikrivenu estetiku ovih novih maski na maltene svi modelima Dačija.  :ne:

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.