Sandero vs Punto

prethodna tema - sledeća tema

Deda

Citat: Loganovac poslato 12.10.2009. - 19:20
Deda, da nisi malo preterao sa 1.4 motorom?
niti sam preterao niti lazem.
Ko zeli nek izvoli sa Dekom na voznju...
Danas sam isao za Nis, dva puta sam se klizao kao lud, morao sam da smanjim brzinu.. Pala prva kisica i klizavo kao na ledu..
Uvek brzo vozim. Na auto putu stalno idem 170. Nervira me samo kad moja zena vozi tako brzo, ne mogu da spavam...

Dragan.vi

Pogledajte malo bolje sta voze taksisti.Koliko ima Solenci,Logana i Sandera u odnosu na Puntice? Mislim da je stvar jasna kao dan.

edc

#17
Mali off, i ja sam svog Sandera poterao 170Km/h (nije bilo nizbrdo, mogao je jos, bar do 180  :crazy:) na auto-putu i to tek kada je bio presao 3000Km, valjda mu nece nista faliti  :ha: ?

david

Nemoze da se uporedi Punto sa Sanderom da nekazem sa Loganom, dosta je manji i manje prostora u njemu a potrosnja tu necu da ulazim ali znam da je Logan 1.6 9160e a Punto 1.2 9700e i bez muzike, mislim da je dovoljno objasnjeno ali ga ne potcenjujem jer je omogucena njegova kupovina sirokim narodnim masam uz zaradu drzave svakako...

Dragan.vi

David, potpuno se slazem s tobom .

Vihor

Citat: edc poslato 13.10.2009. - 00:14
Mali off, i ja sam svog Sandera poterao 170Km/h (nije bilo nizbrdo, mogao je jos, bar do 180  :crazy:) na auto-putu i to tek kada je bio presao 3000Km, valjda mu nece nista faliti  :ha: ?


sad moras da kupis novog
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

edc

Citat: brane poslato 14.10.2009. - 07:50

sad moras da kupis novog

Da znas, mozda sam skratio zivot motoru koji kilometar  :ne: .

Munze


david

Moj kolega je uzeo Punta i nemogu da se uporede, Punto 1.2 9500e a Logan 1.6 9500e sa Alu felnama i CD-om a Punto nema niti AF i CD a o prostoru da ne pricamo...

Constantin

A šta da kažemo za ona dva jadnika iz Niša koji su kupili  punta?
Jedan je čak slikao odozdo automobile u autosalonu, ali izgleda da neće dokazati da postoji korozija.
Bilo je čak i na nekom dnevniku - mislim na pinku ili tako nešto?

A inače sam mislio da rade dobro punta, moj jedini razlog kupovine sandera jeste veći prostor i udobnost, i dizajn i....  :D :D

Miodragz

Jedini razlog zasto je Punto toliko popularan je subvencija od drzave. Kamata od samo 4.5% obezbedjuje znatno manju mesecnu ratu pri kupovini Punta.

To koliko je Dacia bolja se ne bi dovodilo u pitanje da imaju iste uslove kupovine na odlozeno placanje. U tom slucaju Punto bi se ili prodavao po realnijoj ceni ili ne bi postojao.

Ovakve teme su inace specificne za domace forume sa velikim brojem poseta gde bukvalno imaju organizovane ekipe ljudi koji prave od Punta ideal domaceg kupca. Kritike koje se navode da bi Dacia ispala kao losa kupovina se uglavnom odnose na kvalitet unutrasnje plastike i spoljasnji izgled, te se tako uvek sve svodi na "Your penis will be larger with Punto Classic".

Deda

... za jedno 25 godina mozda pocnemo da proizvodimo Logana i Sandera umesto punta, pa nam drzava da subvencije kao sada za Punta..
A do tada, iiiixxxxxaaaaaaaaaa...

VeDuS

Citat: Miodragz poslato 16.11.2009. - 17:51
....te se tako uvek sve svodi na "Your penis will be larger with Punto Classic".
Mozda, :bullshit:... al' u Logi i Sanderu imas mesta da ga posteno i upotrebis :zloca: :Smiley:

david

Nemoze da se uporedi prostor u Puntu i Sanderu a pogotovo u Loganu koji je malo komotniji pozadi i jeftiniji od sandera i sve u paketu jeftinije od Punta...

Boqy

Koliko me secanje sluzi sandero ima vise prostora pozadi nego logan, siguran sam da je siri i vislji, nisam siguran za prostor za noge. I ja sam mislio da je Logan komotniji pozadi dok nisam dosao da kupim auto, prva ideja mi je bila da uzmem Logana.