Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

neskafa

27.11. Mol (Pančevo) 87,90
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

Raja

Gazprom, novootvorena pumpa, odmah iza Pančevačkog mosta, TNG 88.40.

Video sam pre neki dan na TV-u da je otvaranje, kamera preletela preko "oglasnog stuba" sa cenama goriva na ulasklu u pumpu. Cena je bila,
ako me oko ne vara, 84.70. To je bilo pre samo dva-tri dana.

U Kotežu, pumpa Knez petrola, takodje novootvorena, cena TNG-a je 79,90.  :doh: Em mi je bliže, em jeftinij

hobbista

Nešto su mnogo šarene cene ovih dana. Drugar mi reče da je sipao na MBG po ceni 74,90 pre neki dan, a ja svuda po gradu viđam 82-85 dinara!?
Kakva su vaša iskustva sa cenama TNG-a ?
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

brankovs

U NS-u 77,50-83,90 dindži...

Zoran

Na Kuli u Istočnom Sarajevu 1,15 KM/l (0.59 eura)  :ne:. Nisam navraćao samo u prolazu sam vidio cijenu. Inače najčešća cijena trenutno u Bih je oko 1,35 KM/l (0,69 eura).
Sam svoj gazda - vazda.

ppejic


Branislav-NIŠ

#381
Daki petrol 82,90 (prema Metrou)
NIS Ledena stena 83,90
NIS kod Naisa 86,40
NIS Krusevac (na ulazu) 83,40
MOL(preko puta Tempa) 83,90

Raja

Zrenjaninski put, pravac ka Borči, Knez petrol i MBG ista cena 75.90. Leva strana tj. desna, kada se ide ka gradu: Sponit 76.90.
Pre desetak dana bio po Pančevu i Južnom Banatu, cene gasa uglavnom se vrte oko 84.00din i malo više.         

I još nešto. Ni na Knez petrolu ni na MBG pumpi ne radi pokazivač pritiska.     :ces: :-)1                                                 

jasho

Knez Sremski Karlovci sipao u nedelju 79.90,

@ Čika Rajo, nisam nikad obraćao pažnju na taj pokazivač pritiska, šta je bitno, šta da gledam! :ces:

Raja

Ne bih lupetao, sačekajmo nekog ko zna sigurno i ko nas može uputiti kako da se ponašamo tom prilikom. Kao što nam je Slavko objasnio u temi
"Čudno točenje gasa" šta da se radi kada se naspe TNG-a više nego što može da stane u rezervoar.

samsung

Knez petrol u Batajnici tng 76,90 din.
pozdrav iz St.Pazove

Keka

Citat: Raja poslato 06.02.2013. - 09:13
šta da se radi kada se naspe TNG-a više nego što može da stane u rezervoar.

Ne moze slonce u lonce.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Subota Mladenovac Eko 76,40 din, Knez Sremski Karlovci 77,90 din sinoć. Pozz 

hobbista

EKO Vidikovac, takodje subota, 81,90  :bonk:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

seitech

U KG-u nigde nema nista ispod 81.90 i to tek od pre neki dan. Do skoro su nesto stidljivo skidali po dinar od onih decembarskih 87.40, dok vidim da je negde TNG i 76 rsd. U cemu je stos?  :ne: