Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

lakistrike95

#300
Ja sam ovo video u Stopanji na vasaru, covek je iz Cacka, ima firmu, STKR Trio, ako te interesuje potrazi na Google, mi smo se videli i pokazao mi je naslon, medjutim bio je polomljen, pa je on meni poslao drugi, ali drzac nije bas nesto specijalan, prilikom montaze je poceo da puca, pa sam ja to ojacavao iznutra po coskovima, i sve kriticne tacke zatopio lepkom, pa cemo videti, ako nemas nameru da se zezas sa ojacavanjem drzaca onda bolje nesto drugo da pronadjes, u principu naslon nije los, jedino taj drzac sto je od neke budjave reciklirane plastike pa je krt ne daj Boze.

EDIT: Zaboravih da kazem, naslon se podize izmedju sedista tako da nema problema sa vezivanjem pojasa i podizanjem rucne kocnice, a i sediste se moze pomerati napred nazad bez nekih vecih problema, pojas samo malo dodiruje drzac, tako da se ne gubi na prostoru sto se tice pomeranja sedista, a kada se podigne kao da ga nema, jedino se mora izvesti neki cudan zahvat ako zelite da podesite nagib naslona za ledja.  :too: :too: :too:

drzarkod

Video danas naslon, plastični nosač ima sa strane nekoliko rupa, ali deluje da nije za Dustera jer je uži na mestu gde dolazi mesto za flašu od 1.5 l, a kad ga pomerite ka napred rucna ostaje neupotrebljiva...... :ranting:, ajde slikaj kako si montirao nosač i opiši...tnx

zac

Da osvezim malo temu ...     :too:






Naslon je Poklon od mog Prijatelja Peje !!!! :lux:  Ovom prilikom mu se zahvaljujem   :ziveli: :friends:  :woo-hoo:

Jelenko

Zac  :dobro:

Ja sam svoj uklonio,jednostavno mi smeta i kod vezanja pojasa i kod potezanja rucne.Posto ove dvije radnje veoma cesto koristim bolje mi je bez naslona.
Druga stvar kad god neko ide samnom cim sjedne na suvozacevu stranu prvo sto uradi stavi ruku na naslon,sto mi je islo na zivce.

Andrix

koliko sam uporedjivao ovakvi nasloni i pucaju zato sto nemaju potporu i sa prednje strane odnosno po celoj duzini kao kod fabrickih izvedbi
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

miki-bgd

#305
Deluje mi da je ovo fabricki naslon :ces:

Ja imam kineza, platio 1000 pre 2 i po godine, pa je pukao pa sam sad uzeo drugi za nekih 1400 din. Meni super  :cul:

ppejic

Izgleda isto ili veoma slično, ali nije fabrički

miki-bgd

Ali ako se ne varam pravljen je bas za daciju? Posto nosac prati sredisnju konzolu, a kinezi imaju univerzalne nosace

ppejic


zac

Kopija ili nekopija....meni se svidja.... malo cu pojacati plastiku, pre ugradnje,  koja ga nosi..  :too:

dovla

I obavezno kada šrafiš nosač podmetni iznutra nešto ovako

zac

@dovla  :to:  Imam te limcice za holsrafove.. Hvala   :dobro:

zac

Najzad montiran naslon za ruku...poklon od mog druga Peje..  :woo-hoo:

Evo par sliKica  :lux:











miki-bgd

Sad si gospodin covek  :too:

lakistrike95

Lepo, lepo. Mene jos uvek sluzi onaj naslon, samo sam jednom dotegao malo srafove i to je to. Sad mi nije zao sto nisam uzeo original.