Mogucnosti za dogradnju fabrickog CD playera...?

prethodna tema - sledeća tema

trajce

Pozdrav!

Da li se neko raspitivao sta se jos moze ugraditi preko "dodatnih" konektora na fabrickom CD audio playeru (Logan iz 2005)? Na slici sam ih uokvirio zelenim.
Na Internetu sam pronasao neku tabelu sa objasnjenjima: http://www.tehnomagazin.com/Auto-radio-car-connector/PHILIPS-Car-Radio-Wiring-Connector.htm

kiconix

Mislim da se ne isplati dogradjivati.
Danas za male pare mogu da se kupe prave aždaje od uredjaja, a dovoljno je samo da se ukonektuje fabrički eurojack.

staracstol

CitatOvo je citat posta iznad sa kojim ne mogu vise da se slazem

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

trajce

Pozdrav,
Jedno pitanje i jedna konstatacija...

Fabricki CD iz 2005 na dugmetu Source, duzim drzanjem aktivira dodatne opcije. jedna od njih je i Speed 1, Speed 2,Speed 3,...,  cemu to sluzi? I jos nesto, tu se aktivira i komanda Loud ON i Loud OFF, za koju nisam znao do skoro. :ne:

Keka

To je automatska regulacija jacine u zavisnosti od brzine vozila (kako ubrzavas radio sam pojacava).
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


trajce

A zato mi poneki CD preksace, a ja mislio zato sto je ostecen  :cekicem:
Fala vam na odgovorima.

ivan-bgd

Ne preskače on zbog brzine vozila.Pojačava se samo zvuk a ne brzina cd-a :) :lau:

trajce

E sad ne znam da li da nastavljam ili... Ovo je bio samo moj komentar na Zacov komentar kojeg sad nema. Malo sam se salio i ja.  :lux: Svakako opet hvala na answerima