Prvi član sa 500.000km

prethodna tema - sledeća tema

taxista1974

kilometraza je vec na 504 000, i malo vise. Pohvalio sam se Dacia servisno prodajnoj mrezi, a evo sta su mi oni odgovorili.


Poštovani,

Zahvaljujemo za Vaš e-mail koji smo prosledili službi prodaje.

Vaša informacija biće evidentirana u našem sistemu.

U nadi da će kvalitet Dacia vozila biti još bolji, srdačno vas pozdravljamo,

Jasmina GUJANICIC
Sluzba odnosa sa strankama
RENAULT NISSAN SRBIJA
Omladinskih brigada 88
11070, Novi Beograd

Izgleda da ova kilometraza za njih i ne predstavlja neki uspeh  :bullshit:

Keka

Kad si pisao nasim salabajzerima.

Pisi Rumunima, ako nista drugo mozda saznamo da li neko ima vise km. Mozda neko preko Rumunskog foruma zna gde konkretno da se obratis.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Pisi Rumunima, pa ako treba, i Francuzima. Postoji li bolja reklama? Mozda bi trazili servisnu knjizicu sa pecatima ovlascenih servisa, ali ako budu dovoljno pametni, iskoristice tvoj primer na pametan nacin.

taxista1974

Rumunski mi nije jaca strana. Servisnu knjigu imam do 100 000, posle toga nemam. Ali imam svesku u kojoj je vodjena evidencija za svaki dan. A mozda i ova kilometraza ne predstavlja neki uspeh.

Zoran

#4
Oni preko dijagnostike vjerovatno mogu znati pravu kilometražu ako ih interesuje.
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

 :doh:

Pobogu, uopste nije upitno da li je covek presao 500.000+ km.  :doh: :doh: :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

#6
Nije upitno nama, ali ako čovjek očekuje priznanje, srebrenu značku,zlatnu značku ...svakako treba očekivati nekakvu provjeru. Znam čovjeka koji je u firmi sa mercedesom prešao 1 280 000 km, dobio je nekakvu značku na 500 000 i na 1 000 000 km priznanje je dobio na osnovu kilometraže na satu i putnih naloga od firme koje je imala firma , poslije toga su kupili Renault 30 (čist promašaj).
Sam svoj gazda - vazda.

taxista1974

Nisam mogao da cekam da svane, pa ovo pisem odmah po dolasku kuci sa posla. Slicnim pismom, kao Renault Dacia, obratio sam se Sat media group iliti Mirku Alvirovicu. I na moje iznenadjenje, njegova redakcija me je kontaktirala danas popodne i u toku su dogovori o mom dolasku u Beograd u njihovu redakciju.  :lux: O ostalim detaljima cu vas redovno obavestavati. I moram priznati da sam se veoma obradovao njihovom pozivu za saradnju  :woo-hoo:

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bocca

 :aplause: :dobro: :to: :dobro: javljaj sta se desava pa da svi gledamo emisiju, da oborimo rekordnu gledanost!!!

Loganovac

 :Smiley: Jedino ako nas par stotina ne oborimo gledanost...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

msegovic

Citat: taxista1974 poslato 19.01.2011. - 02:06
...njegova redakcija me je kontaktirala danas popodne i u toku su dogovori o mom dolasku u Beograd u njihovu redakciju...

Lepo je ovo cuti.  :to:   

Raja

Iskoristi priliku i pozdravi ekipu sa foruma. A mi ćemo da se radujemo. :woo-hoo:

Veterinar

Da! Kazi da smo te terali da se javljas...  :cul: Ako sve bude islo po planu, budi strpljiv, sacekaj da te spomenu u medijima, a onda se obrati Rumunima sa clankom ili linkom snimka...  :ziveli:

saša61beograd

Bio bi red da od Dacije dobije nov auto (koja reklama za brend u usponu pa i Reno!)
Samo da ne bude:evo vam kalendar za 2011.a nov auto vam je na kalendaru.Reno,najveća škrtica u auto industriji,baš me zanima njihova reakcija,ako je uopšte bude.A Alvirko će se sigurno oduševiti,on je Daciju baš promovisao tamo 2004-5god.