Hromirani izduv

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

Izvinjavam se, na mobilnom nisam mogao da vidim sliku!!!
Vrlo cesto koristim mobilni jer mi se komp nalazi u decijoj sobi pa da nebih smetao cerki dok uci spava i sl. koristim mobilni.

Keka

Auspusi Pirke. Google.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


MajorSoul

#47
Sutra idem do njih, hocu i ja takav  :to:

Evo gi:







Kupljen u Auspuh servisu Pirke, cena 3.000 dinara
http://www.auspuhpirke.co.rs/
:wind:
..need more buttons..

Damir Oravec

E..hvala lepo :) Ps. ORAVEC.. ne OROVEC  :ljut:  :c1:

MajorSoul

Oravec - Nema na cemu :)
:wind:
..need more buttons..

taNok

#50
I ja sam isao danas u shoping na buvljak i pazario ovaj :)

zac

Lepo izgleda. Da li je prokron ili niklovan, i koliko parica?

taNok

Citat: zac poslato 12.10.2011. - 18:41
Lepo izgleda. Da li je prokron ili niklovan, i koliko parica?
ovo prvo nisam razumeo, a cena mu je 1900 din

zac

Pa da li je od prokronskog (nerdjajuceg) lima ili od obicnog pa niklovanog, ako je tako vrlo brzo ce oksidirati.

taNok

Citat: zac poslato 12.10.2011. - 19:53
Pa da li je od prokronskog (nerdjajuceg) lima ili od obicnog pa niklovanog, ako je tako vrlo brzo ce oksidirati.

a od ovog ne rdjajuceg je..

zac


taNok

e treba mi pomo,  ja sam ga samo "zasravio" , jer nemam lemilicu,a i ortak i proavac kazu da ce menjati zvuk  al ja nisam nista primetio ..
Od pozadi ima luft jer je rupa mnogo veca od auspuha pa da nije zbog toga? i ako trebam to da "zacepim", kako  i cime?


zac

Razliku u precniku cevi ne mozes resiti lemilicom, pogotovo ne u kombinaciji prokrona i galvanizovanog izduva. Jedino resenje je dvokomponentni metal git za povisene teperature. Ima ga na buvljaku na NBG na jednoj tezgi lik prodaje sve vrste lepkova.

taNok

a jel mogu ja to da odnesem u servis i da mi oni srede? i kolko bi to od prilike kostalo?

DrJekyll

Ne verujem da bi ti uzeli mnogo para, a u svakom slučaju ja sam na fordu to ranije rešio tako što sam izudarao ivicu tako da se prislanja direktno na auspuh i nije bilo lufta. Al ipak preporučujem servis :dobro:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...