Pitanje u vezi zamene fabrickog radia

prethodna tema - sledeća tema

Uros Cuore Sportivo

Elem...Nakon 5-6 dana iscimam ja ortaka da mi kupi ovaj deo u "Kanibalu" i ja malopre skoknuh do auta da ugradim muziku. Sve je otprilike bilo gotovo za 5 minuta. Sve se lepo vidi na slikama, jedino sto bi mogao naknadno da uradim je da dodatno ucvrstim "rukav" za uredjaj. Naime, on ima one male "zaliske" koji se nakon ubacivanja u ovu fijoku malo zakovrnu u rupe kako bi rukav bio fiksiran. Medjutim rupe u Loganu su malo krace sto znaci da bi trebalo ja te zaliske da skratim. Medjutim on i bez te akcije stoji cvrsto. Eventualno ako u voznji bude truckao pa cu to obaviti. Sam Kenwood aparat je odlican, mada ja nisam nikakav ekspert za audio uredjaje i dovoljni su mi fabricki zvucnici. O nekoj eventualnoj nadgradnji istih cu razmisliti...
Pozdrav svima i ne bacajte pare na masjtore! ;D

Loganovac

 :to:

Još ako sve to radi, nema da nema!  :zurka:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

trajce


Pozdrav,

Mozda i gresim, a i sad je svakako sve gotovo, al mislim da se taj adapter moze izvaditi iz fabrickog radija i moze se upotrebiti za neki drugi.  Ko sledeci bude menjao radio, neka proba.
PS.Nisam video temu ranije  :ne:

Lazar@

Dakle,kupio sam Double Din muziku za Stepway-a  :too: :too:
Na ebay-u za svega 25$,nova na akciji,samo 5 komada ostalo....
Posjeduje sve moguce od dvd-ja do navigacije pa cak i androida 4.1 i kamere za rikverc...
Evo link,mozda se neko odluci da kupi,ostala jos 4 komada(u vrijeme dok ovo kucam)
http://www.ebay.com/itm/NEW-Double-2-DIN-Android-Car-GPS-Stereo-DVD-Player-6-2-3G-WiFi-USB-HDMI-Camera-/291472578714?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item43dd1e989a

Nasao sam je istu na youtube,ljudi prezadovoljni




Zanima me kakve mi prepravke trebaju da bih je spakovao u stepway-a? Ima li ko link na koji mogu da kupim masku za centralnu konzolu sa double din dimenzijama? Jer ja nisam uspio da je nadjem ispod 75$

http://www.ebay.com/itm/Dacia-Sandero-Logan-Double-Din-Shiny-Grey-CD-Fascia-Panel-Fitting-KIt-CT23DC03-/400335077594?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5d35d480da

nik

 :aplause: :aplause: :aplause:  :bliss:

Mada, izgleda suviše dobro da bi bilo istinito. Iskren da budem, lomim se evo već pola sata da li da rizikujem 25$, pa šta bude. Ne svidja mi se što nema adrese prodavca (Kina, bez navodjenja grada niti bilo kakvih bližih podataka) i vrlo malo prodaja (16).
Kod uredjaja mi se jedino ne sviđa fiksan prednji panel, ostalo je extra.

Po pitanju ugradnje, cene maski su  :doh::fiju:
Možda da probaš DIY.
Korisni filmići sa YT


Držim ti palčeve.  :to:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ivan-bgd

Cena je smešna ako je prava i nije prevara.A što se ugradnje tiče,mnogo seckanja,prepravki i budženja...a kako će da ispadne na kraju videćemo...slikaćeš pa ćeš postaviti slike.....srećan rad.

Lazar@

#37
cijena stvarno jeste smijesna,narucio sam je i cekam,pa vam javljam sta i kako :) Do sad nikakvih problema nisam imao sa internet trgovinom,kupujem redovno sa alija i ibeja...Uvijek su mi vracali novac ako nesto nije uredu...
Faceplate sam nasao na aliexpress najjeftinije za 49e,ali necu jos da narucujem dok ne istestiram muziku da vidim je li vrijedna toga  :Smiley:

Za filmice hvala,trebace mi...jer koliko vidim ova muzika ide poprilicno duboko u kontrolnu tablu,i vjerovatno ce trebati dosta sjeckanja i budzenja

Btw koliko vidim,muzika je skoro ista kao ova sa prvog klipa...mada ko zna,kinezi prave kopije kopija  :bonk: :D

trajce

 @Lazar@ :jea: Drzim ti palceve, samo polako i strpljivo.

lakistrike95


Lazar@

nije stiglo  :Smiley:
ali dobio pare nazad,lik je taj dan uspio da "proda" 90 komada i da dobije ban od strane ebay-a jer nikome nije nista poslao,samo uzeo pare  :laugh:
ali bice mozda nekad,jer vidim da svakodnevno padaju cijene ovim uredjajima,oko 100e je sa slanjem kod pravih prodavaca

Bata83

Planiram da uzmem ovako neko kinesko cudo https://www.kupujemprodajem.com/Univerzalna-Multimedija-za-Auto-7018b-53074010-oglas.htm?filter_id=161370379 za  Logana.
Posto su 2din blende na Aliju jos uvek 60-70e planiram da se bacim u prepravku moje.
Dimenzije uredjaja su priblizno 189x100x60 tako mislim da je izvodljivo bez kopanja po unutrasnjosti table.