Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Vozio sam Godjer i dobile bubregeta, Michelin je bio klizav po prašini na asvaltu.  :ne:
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Pa tako kaži - dakle, gume poznatih proizvođača ne valjaju!
Inače, samoubistvo sam pokušao zbog "imitacije Renoa", i opet ću!

:suicide:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Nemoj se ubiVati, majke mi šalio sam se ovo zaimitaciju.
Za gume mislim, da se skupe gume stavljaju na skupe aute, isto kao što ni ja nisam za recimo skupe "kundure".
Sam svoj gazda - vazda.

nik

Citat: Keka poslato 14.04.2014. - 19:05
Kemoimpex ima Hankook K425 po 5900 din.

Citat: nik poslato 02.11.2014. - 14:03
Kada bih našao ove po ovoj ceni, odmah bi pale na kredit, nego podigli mangupi cenu izgleda posle ADAC testa. Sada, I gde ih ima, su 8300+ rsd

Cena se vratila na staro, pa je pao i kredit. Stare Hitris izgurale 6 sezona i uplastičavile se da je to strašno.
Za nešto manje od 26.000 pazario 4 komada (sa sve montažom, novim ventilima, balansom i azotom).
DOT 0715
Prvi utisci  :bliss: fantazija

Probao par oštrih kočenja, brzinu 140 km/h, brži ulazak u krivinu. Sve položeno bez greške. Udobnost za tri koplja bolja nego stari Hitris kada je bio nov. Buka nije izražena posebno, mada i nije nešto posebno tiha. Videćemo kakva je po mokrom.
U svakom slučaju topla preporuka.

johnnypa

Ja sam danas pazario 4 nove Sava Perfecta gume, po ceni od 4950 dinara po komadu...Zamenule su mi fabričke Barum Brillantis koje su gazile 9 godina, i mogu reći da sa njima nismo imali ni jedan problem, išle su odlično i po kiši i po blatu, jedino nisu išle po snegu :D Prva stvar što sam primetio je da se volan mnogo lakše okreće nego sa starim gumama, verovatno zato što su stare bile skroz ofucane, videćemo kako će biti kasnije :)

Loganovac

Koje god nove gume da staviš, volan se neko vreme lakše okreće.

@Nik: čestitam!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zee

#621
Narode sta mislite o Sava INTENSA HP 88H ili mozda da se i ja bacima na Hankook K425?
Imam dve Sava Adapto HP koje bi isle pozadi, a uzeo bih dve letnje za napred.
Mislio sam da uzmem jos dve Adapto, ali mi se ne svidjaju za leto, mnogo se "razgnjecaju" kada je vruce, takav sam utisak stekao. :wink:

urkepz

Citat: Keka poslato 27.03.2015. - 20:14
Tesko pitanje. Fastresponse je model od pre nekoliko godina, Blueresponse je novija.

Medjutim, po podacima sa Dunlop sajta, Fastresponse je bolja u performansama.

Cenim da je najbolje da odes u prodavnicu, obavezno pogledas DOT i EU etiketu za konkretnu dimenziju, pa da onda odlucis na licu mesta.

http://www.dunlop.eu/dunlop_se/tires/passenger/sport-bluresponse/?from=browse
http://www.dunlop.eu/dunlop_se/tires/passenger/sp-fastresponse/?from=browse

Win Win je u pitanju oni porucuju po potrebi nemaju u radnji
e sad sam video da imaju i

Good Year 195/65R15 EFFICI PERFOR. 91H

pa sad da li i njih ili ove

Dunlop 195/65R15 BLURESPONSE 91H

Ivan

Danas nabacio letnje po propisu Kleberke dynakser hp3, kupio ih prošle godine, znam da ih bije loš glas, meni su prošlu letnju sezonu služile odlično.

Ljota

Citat: Zee poslato 01.04.2015. - 07:48
Narode sta mislite o Sava INTENSA HP 88H ili mozda da se i ja bacima na Hankook

Kupi Hankook K 425, bices prijatno iznenadjen kvalitetom i ponasanjem u voznji!  :dobro:

Keka

Citat: urkepz poslato 01.04.2015. - 15:21
Win Win je u pitanju oni porucuju po potrebi nemaju u radnji
e sad sam video da imaju i

Good Year 195/65R15 EFFICI PERFOR. 91H

pa sad da li i njih ili ove

Dunlop 195/65R15 BLURESPONSE 91H

Kemoimpex je opet povoljniji od Winwin-a, na osnovu testova, licnih iskustava clanova i cene, ja bih uzeo Hankook K425. Ako je izbor ipak suzen na dve pomenute, posto ne mogu da pronadjem EU oznake za navedene modele, na licu mesta bih odlucio tek kad pogledam etikete, posto su obe iz iste kuhinje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

#626
Danas namontirao moje letnje Lasse Atracta u Kemoimpexu na starom NS autputu, dok sam bio tamo vidim  da su dobili nove letnje Lassa gume, Lassa Greenways, po etiketi unapredjenije nego moje Atracte, cena ista 5000 din bez popusta, ispod 5000 sa njihovom karticom lojalnosti :aplause:
https://www.youtube.com/watch?v=q1a5LyomIfA

urkepz

Dunlop 195/65R15 BLURESPONSE 91H

Danas montirane i oseca se laksa voznja.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

Porucen GYear Egrip performance 195/65/15. Nisam prelomio i prešao na 16" na rešou.
Ako stigne , cena 7400, četvrta guma 1 RSD. Reno akcija.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.