Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

kaskader

#690
Za samsung.
Kada ideš auto-putem od Zagreba ka granici ima TNG kod Slavonskog Broda, provereno. Nije INA pumpa.
Zanimljivo, prema svemu do sada napisanom, što je veće gologuzija od države-to je plin skuplji.  :bonk: 

jasho

#691


To je ex-OMV sad poznat kao Crodux, cena je tu 5,02 kn, ja sipao u prošli četvrtak, ali pumpa baš nije kod Slavnoskog Broda, tačnije je 2km od izlaza za Okučane i Banja Luku.

Keka

Bivsi Knez u Karlovcima 84.70  :huh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Pošto sam malo bio van zemlje jedno desetak dana, čini mi se da je cena  gasa malo pala, za dva-tri dinara u proseku, taj u Karlovcima je bio 87 pre dve nedelje, Inđija je bila najpovoljnija na tom pravcu, sad u nedelju Inđija u proseku 88-89 din uključujući OMV, mada sam ja sipao sa onom njihovom karticom za popuste za 85,4 din, ali to je vikend kombinacija :ne:

Veterinar

Jeste, za par dinara je niža cena. Sipao u Borči,na ZR putu, za 85,9 din/l.

Keka

Novi Sad: ENS kod Rode 83.90; Lukoil Novo Naselje 89.70.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Ivan

Eko Tošin bunar tng 88.90din, Luk oil Poljoprivredni fakultet Zemun tng 89.90 din. Kao malo smanjiše cenu.

nik

OMV na ZR putu preko puta Metroa 86,40.

Majmuni mi ni posle dve nedelje nisu aktivirali karticu za vikend popust, tako da se ubuduće nećemo gledati.

Raja

Weekend raport sa weekend cenama sa Zrenjaninca: BMG i Knez petrol 81,90; Sponit 85,90.

Na Pančevcu Gasprom 88,60. Džaba im i ona (prevarantska) kartica lojalnosti i bodovi sa kojima može da se obriše ..pe, ja tamo ne sipam.

Keka

Znaci vracamo se na ~80. Ocito im se obila alavost o glavu (i promet).
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Još nije, ali ako da Bog, oće!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

drzarkod

#702
Ne verujem....

samsung

Knez petrol Batajnica cena tng a 84.90din.....pojeftinio tng  1 dinar.... :D
pozdrav iz St.Pazove

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!